Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 1005
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morawa: Dopisała pogoda i frekwencja

Czwartek, 22 marca 2012, 20:07
Aktualizacja: 20:09
Autor: MDvR
Morawa: Dopisała pogoda i frekwencja
Fot. Stragona Strzegom
Ponad 50 przejazdów można było zobaczyć podczas niedzielnych zawodów w skokach przez przeszkody w Morawie. W zawodach wystartowało 22 jeźdźców i amazonek z czterech ośrodków jeździeckich. Rozegrano pięć konkursów.

L0 dla początkujących zawodników o wysokości przeszkód do 50 cm, LL dla kucy gdzie wysokość przeszkód wynosiła 70 cm, LL dla dużych koni - przeszkody o wysokości 85 cm, L – wysokość przeszkód – 100 cm i P – najtrudniejszy konkurs, gdzie wysokość przeszkód wynosiła 110 cm.

W konkursie L0 najlepszy wynik uzyskał Karol Zych na kucu Black Princess, druga była Dorota Kutrowska na Sipsi Fawr, a trzeci Hubert Wojnowski na Czantorze.

W klasie LL-kucy najlepiej pojechała Emila Goll na Rugi. Na drugim miejscu uplasowała się Zuzanna Antoniak na Topmanie, a na trzecim Paulina Góra na Daisy.

Konkurs LL już po raz kolejny należał do Izabeli Anuszkiewicz. Iza uzyskała w tym konkursie dwa najlepsze wyniki zajmując tym samym w klasyfikacji końcowej na klaczy Sipsi Fawr dwa pierwsze miejsca. Trzecie miejsce przypadło Wiktorowi Wojnowskiemu na Gardzie.

W konkursie L najlepsza była para Paulina Góra i wałach Erbi, za nią uplasowały się Nela Tomaszewicz na Elipsonie i Adrianna Szczepara na Heku.

Najtrudniejszy konkurs podczas niedzielnych zawodów w Morawie to P, gdzie wysokość przeszkód wynosiła 110 cm. Najlepiej w tej klasie pojechała Patrycja Miszkiel na Cezarze, na drugim miejscu uplasowała się Tola Armańska na Sonecie. Trzecia była Nela Tomaszewicz na Elipsonie.

(Stragona Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group