Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1439
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Doposażą placówki oświatowe

Środa, 24 stycznia 2024, 11:07
Aktualizacja: 12:08
Autor: red
Gmina Świdnica: Doposażą placówki oświatowe
Fot. Gmina Świdnica
Szybkość drukowania w formacie A4 wynosi 40 stron na minutę i obsługiwane jest automatyczne drukowanie dwustronne, co może z łatwością poprawić wydajność pracy i chronić środowisko.

6 wielofunkcyjnych urządzeń drukujących, w formie darowizny od firmy NZOZ „Werm-Med” z Dzierżoniowa już niebawem trafi do gminnych placówek oświatowych. Uroczyste przekazanie sprzętu odbyło się w siedzibie Urzędu, z udziałem wójt gminy Świdnica Teresy Mazurek, zastępcy wójta Bartłomieja Strózika i Pana Konrada Wernera.

Dzięki dwuzakresowemu Wi-Fi (2.4G i 5G), połączeniu dotykowemu NFC i innym metodom połączenia, można łatwo drukować bezprzewodowo, ponadto urządzenia posiadają funkcję skanowania i kopiowania co z pewnością docenią nauczyciele, wykorzystując ten sprzęt podczas codziennej pracy.

W imieniu gminnych placówek oświatowych dziękujemy firmie „Werm-Med” z Dzierżoniowa za podarowane wielofunkcyjne urządzenia drukujące. Będą z pewnością dobrze wykorzystane, bo potrzeb w tym zakresie jest bardzo dużo - mówili podczas spotkania z Panem Konradem Wernerem, wójt Teresa Mazurek i zastępca wójta Bartłomiej Strózik.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group