Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 787
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Doroczne święto

Piątek, 14 lipca 2023, 7:16
Aktualizacja: 9:18
Autor: red
Gmina Świdnica: Doroczne święto
Fot. Gmina Świdnica
13 lipca 2023 r. w sali narad Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy odbyła się uroczystość z okazji 104 rocznicy powołania Policji Państwowej, nad którą patronat honorowy objął Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk.

Wydarzenie było okazją do mianowania funkcjonariuszy policji na wyższe stopnie służbowe, podziękowania pracownikom policji oraz cywilnym za zaangażowanie i trud pełnionych obowiązków i służby mającej na celu poprawę bezpieczeństwa i porządku publicznego, uhonorowania pracy na rzecz życia, zdrowia i mienia.

Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych nagrody i listy gratulacyjne z rąk Bartłomieja Strózika – zastępcy wójta gminy Świdnica oraz młodszego inspektora Andrzeja Dobiesa Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy, otrzymali funkcjonariusze pełniący służbę w Posterunku Policji w Słotwinie:

aspirant sztabowy Adam Kłyszejko,
młodszy aspirant Marta Balewicz,
sierżant sztabowy Rafał Jarosz,
sierżant Daniel Porucznik.

Wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym pełniącym służbę na terenie gminy ale i całego powiatu świdnickiego, życzę zdrowia, wielu sukcesów, satysfakcji z wykonywanych zadań, bezpiecznych powrotów z akcji oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym. Niech ludzka życzliwość oraz przychylność towarzyszy Państwu na co dzień, a poświęcenie i oddanie będzie zawsze źródłem satysfakcji oraz społecznego uznania – mówił zastępca wójta gminy Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group