Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Doskoczyli do Skalnika

Wiadomości: klasa A
Poniedziałek, 13 maja 2013, 19:38
Aktualizacja: 19:39
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Po 24 kolejkach spotkań grupy I klasy A tabelę z 48 punktami otwierają trzy zespoły: Skalnik Czarny Bór, Cukrownik Pszenno i Gwarek Wałbrzych. Najlepszym bilansem bezpośrednich spotkań może poszczycić się Skalnik, ale Gwarek ma rozegrany o jeden pojedynek mniej od swoich najgroźniejszych rywali.

Klasa A – grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Gwarek Wałbrzych 2:5
Sudety Dziećmorowice - Skalnik Czarny Bór 1:1
Victoria II Świebodzice - Wenus Nowice 2:9
Zdrój Jedlina Zdrój - Zieloni Mrowiny 4:2
Nysa Kłaczyna - Włókniarz Głuszyca 3:2
Cukrownik Pszenno - Granit Roztoka 2:0
Czarni Wałbrzych - Rawa Boleścin 4:4
Górnik Boguszów-Gorce - Zagłębie Wałbrzych 4:2

Tabela
1. Skalnik Czarny Bór-----22 – 48 – 61:25
2. Cukrownik Pszenno----22 – 48 – 64:28
2. Gwarek Wałbrzych-----21 – 48 – 57:27
4. Granit Roztoka----------22 – 38 – 51:39
5. Sudety Dziećmorowice-21 – 38 – 54:36
6. Włókniarz Głuszyca-----22 – 36 – 56:39
7. Zdrój Jedlina Zdrój------22 – 32 – 46:40
8. Górnik Boguszów-G.---21 – 30 – 32:31
9. Biały Orzeł Mieroszów--22 – 30 – 40:44
10. Czarni Wałbrzych-------21 – 30 – 47:55
11. Rawa Boleścin----------22 – 24 – 53:68
12. Wenus Nowice----------23 – 22 – 52:58
13. Zieloni Mrowiny---------21 – 20 – 36:53
14. Nysa Kłaczyna----------21 – 20 – 32:64
15. Zagłębie Wałbrzych----23 – 17 – 33:56
16. Victoria II Świebodzice-22 – 11 – 26:77

Klasa A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Błękitni Owiesno 3:1
Niemczanka Niemcza - Zieloni Łagiewniki 6:1
Boxmet Piskorzów - Skałki Stolec 1:6
Błękitni Niedźwiedź - Sparta Ziębice 0:8
Zgoda Grodziszcze - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:1
Koliber Uciechów - Czarni Sieniawka 5:2
Lechia II Dzierżoniów - Delta Słupice 7:1
Wieża Rudnica - Orzeł Mąkolno 2:2

Tabela:
1. Skałki Stolec------------22 – 57 – 85:17
2. Sparta Ziębice----------21 – 54 – 93:20
3. Lechia II Dzierżoniów--22 – 44 – 90:46
4. Niemczanka Niemcza---21 – 38 – 54:29
5. Polonia Ząbkowice Śl.--21 – 35 – 58:33
6. Zieloni Łagiewniki-------23 – 35 – 53:52
7. Boxmet Piskorzów------21 – 29 – 29:50
8. Delta Słupice------------22 – 29 – 54:64
9. Koliber Uciechów-------21 – 28 – 45:49
10. Orzeł Mąkolno---------22 – 26 – 40:83
11. Wieża Rudnica---------22 – 24 – 34:68
12. Czarni Sieniawka-------21 – 22 – 29:39
13. Zgoda Grodziszcze-----22 – 22 – 40:44
14. Ślęża Ciepłowody------21 – 21 – 29:48
15. Błękitni Owiesno--------22 – 18 – 29:61
16. Błękitni Niedźwiedź-----22 – 10 – 28:87

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group