Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Marcinowice: Dostali się do etapu powiatowego zDolnego Ślązaczka i zDolnego Ślązaka

Środa, 1 listopada 2017, 13:54
Autor: red
Gmina Marcinowice: Dostali się do etapu powiatowego zDolnego Ślązaczka i zDolnego Ślązaka
Fot. UG Marcinowice
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinowicach i Szkoły Podstawowej w Strzelcach zakwalifikowali się do etapu powiatowego konkursów zDolny Ślązaczek oraz zDolny Ślązak Gimnazjalista.

Do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązaczek zakwalifikowało się kilkoro uczniów ze szkół gminy Marcinowice:

- z języka polskiego i matematyki: uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinowicach z kl. VII A: Maksym Sznajder, Krzysztof Nosek i Szymon Moczurad, nauczycielami przygotowującymi uczniów są Panie Jolanta Woszczyk oraz Grażyna Synowska,

- z języka niemieckiego: uczeń Szkoły Podstawowej w Marcinowicach Maksym Sznajder, opiekunem jest Pani Alicja Balcerska-Beyer,

- z języka angielskiego: Zuzanna Rataj i Maksym Sznajder uczniowie Szkoły Podstawowej w Marcinowicach, których opiekunem jest Pani Joanna Marcinkowska oraz uczennica Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wiktoria Gajewska, opiekunem jest Pani Marta Kondzior.

Etap powiatowy konkursu zDolny Ślązaczek odbędzie się 14 listopada 2017 r.

Natomiast, aż czworo uczniów ze Szkoły Podstawowej w Marcinowicach zakwalifikowało się do etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – blok humanistyczny. Są to: Wiktoria Michalak z klasy III A, Krzysztof Tomczak z klasy IIIA, Martyna Kordiak z klasy IIIB oraz Anastazja Lato z klasy IIC. Nauczyciele przygotowujący do konkursu to Panie: Grażyna Synowska, Renata Konarska, Justyna Chrapusta oraz Pan Janusz Gaik.

Anastazja Lato, którą przygotowywały Panie: Edyta Migo, Katarzyna Stefanienko i Beata Golczewska zakwalifikowała się również do etapu powiatowego z części przyrodniczej konkursu.

Etap powiatowy konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista odbędzie się 15 i 17 listopada 2017 r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group