• Poniedziałek, 21 października 2019
  • Godz. 13:00
  • Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
  • Czytających: 759
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dostali stypendia

Wiadomości: Gmina Świdnica
Poniedziałek, 26 lutego 2018, 11:14
Aktualizacja: 15:16
Autor: red
Fot. Gmina Świdnica
Uczniowie gminnych placówek oświatowych nie zwalniają tempa.

Każdego roku przybywa zdolnych uczniów, którzy otrzymują stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Nie inaczej było w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. Najlepsi z najlepszych otrzymali listy gratulacyjne, dyplomy i stypendia finansowe na łączną kwotę 18 750 zł.

Stypendium za wyniki w nauce - Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej

KLASA VA
1.Natalia Lęga - średnia 5,09; zachowanie - wz

KLASA VB
1. Weronika Bałos - średnia 5,27; zachowanie - wz
2. Julia Duda - średnia 5,27; zachowanie - wz

KLASA VI A
1. Mateusz Lesiak - średnia 5,0; zachowanie - wz

KLASA VIB
1. Karolina Kozieł - średnia 5,27; zachowanie - wz
2. Michał Piątek - średnia 5,09; zachowanie - wz

KLASA VII A
1. Kacper Popiel - średnia 5,0; zachowanie - bdb

Stypendium za wyniki sportowe

1. Oskar Rudnicki – I miejsce – Akrobatyka –Zawody Międzywojewódzkie;
2. Natalia Bryła - III m – Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce;
3. Julia Kuska – III m - miejsce w biegach przełajowych – Strefa Wałbrzyska;
4. Hubert Mikołajczyk – III m - biegi przełajowe – powiaty;
5. Mateusz Janiszewski – I m – Akrobatyka –Zawody Międzywojewódzkie;
6. Klaudia Kutyba - II m Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce;
7. Weronika Bałos – II m Międzywojewódzki Turniej w Akrobatyce Sportowej;
8. Natalia Lęga – III m – Ogólnopolskie zawody pływackie, I m - International Swinming;
9. Grzegorz Szmigiel – III m warcaby 100 – polowe – powiaty;
10. Wojciech Siekierka - III m warcaby 100 – polowe – powiaty;
11. Karolina Kozieł - II m – biegi przełajowe – powiaty, I m – akrobatyka – Ogólnopolskie;
12. Maksymilian Onik – I m biegi przełajowe – powiaty i strefa wałbrzyska.

Stypendium za wyniki w nauce klasy gimnazjalne Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej

KLASA II A
1. Ania Natanek - średnia 5,26; zachowanie - wz

KLASA IIB
1. Karolina Gawrońska - średnia 5,06; zachowanie - wz

KLASA IIIA
1. Małgorzata Musiał - średnia 5,0; zachowanie - wz
2. Martyna Gryc - średnia 5,07; zachowanie - wz

Stypendium za wyniki sportowe

1. Ania Natanek - I m w turnieju strefowym warcabów 100 polowych;
2. Karolina Gawrońska – I m w turnieju strefowym i wojewódzkim warcabów 100 – polowych.
3. Roksana Niedziałkowska – I m w strefowych biegach przełajowych; III m w wojewódzkich biegach przełajowych.
4. Monika Dłutkowska – I m w warcabach 100 – polowych.
5. Natalia Chwistek – II m w turnieju strefowym warcabów 100 polowych.
6. Kacper Dratwa – III m w turnieju strefowym warcabów 100 polowych.
7. Natalia Walusiak - III m w turnieju strefowym warcabów 100 polowych.
8. Jakub Hajdrych - III m w strefowych biegach przełajowych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group