Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 514
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Dotacje na zakup zestawów solarnych

Czwartek, 7 lipca 2011, 9:37
Aktualizacja: 9:47
Autor: UM Świebodzice
Świebodzice: Dotacje na zakup zestawów solarnych
Fot. UM Świebodzice
Świebodziczanie będą mogli skorzystać z ekologicznego programu dotacji na zakup baterii słonecznych. Gmina Świebodzice przystąpiła do programu, który daje możliwość 70–procentowego dofinansowania zakupu zestawów solarnych. 30 % kosztów pokrywa beneficjent.

Dotychczas z programu skorzystało już 250 gmin w Polsce, a za ich pośrednictwem prawie 1300 odbiorów indywidualnych i firm.

Celem projektu jest propagowanie alternatywnych źródeł energii wśród Polaków, oraz badanie efektywności kolektorów słonecznych na terytorium naszego kraju. Oferta skierowana jest przede wszystkim do odbiorców indywidualnych (właścicieli domków jednorodzinnych) oraz firm.

Firma, która jest głównym partnerem projektu, Hetman CB, będzie bezpłatnie wyceniać instalacje u odbiorcy oraz – również bezpłatnie – przygotuje wycenę całego zadania. Później pomoże przygotować wniosek o dofinansowanie.
- Prosimy wszystkie zainteresowane udziałem w projekcie osoby i firmy o kontakt z Wydziałem Promocji Urzędu Miejskiego – zachęca Marzena Korona-Kruk, szefowa Wydziału. – Na tej podstawie stworzymy bazę beneficjentów i zorganizujemy spotkanie informacyjne z udziałem przedstawicieli firmy Hetman.

Zgłoszenia osób zainteresowanych projektem gromadzi pani Mirella Sywak, prosimy o przesyłanie swoich danych (imię, nazwisko lub nazwa firmy, adres, telefon) drogą elektroniczną na adres: mirella.sywak@swiebodzice.pl lub dzwoniąc do Wydziału Promocji na numer telefonu: 74 666 95 71, 74 664 50 25.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group