Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 946
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Dożynki w Świebodzicach

Sobota, 31 sierpnia 2019, 13:20
Aktualizacja: 13:22
Autor: red
Świebodzice: Dożynki w Świebodzicach
Fot. organizatorzy
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na barwne Dożynkowe zakończenie lata w Świebodzicach.

Początek atrakcji w najbliższą sobotę 31 sierpnia. Około godziny 12:00 ulicami miasta przejedzie parada maszyn rolniczych.

Planowana trasa przejazdu: rondo (skrzyżowanie ulic Wodnej i Strzegomskiej), ulice Strzegomska, Żeromskiego, Rynek – trzy okrążenia dookoła Ratusza, Kopernika Wałbrzyska, Strzegomska, Ciernie.

W związku z korowodem mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w ruchu, kierowców prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności i wyrozumiałość. W niedzielę 1 września na boisku sportowym w Cierniach, o godzinie 13:00 rozpoczną się, przygotowywane wspólnie z miejscowymi rolnikami, obchody Święta Plonów. Po Mszy Świętej, na której podziękujemy za tegoroczne zbiory, uczestnicy będą mogli zrelaksować się przy muzyce na żywo. Pokaz tańca nowoczesnego zaprezentuje Szkoła Tańca Jast, a na najmłodszych czekać będzie strefa zabaw i dmuchańców.

Gwiazda wieczoru, włoski piosenkarz, Roberto Zucaro przypomni takie hity jak: Acapulco, Le cose della vita i wiele innych. Na koniec zabawę taneczną poprowadzi DJ Capone band. Te i wiele dodatkowych atrakcji z pewnością zapewnią świetną zabawę wszystkim uczestnikom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group