Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Dramatyczny bój na koniec turnieju zakończony happy–endem

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Siatkarki MKS–u Świdnica pokonały w pięciu setach PTPS Piła i zapewniły sobie pierwsze miejsce w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Juniorek. Taki rezultat sprawia, że MKS będzie również gospodarzem turnieju półfinałowego.

MKS Świdnica – PTPS Piła 3:2 (22:25, 25:12, 17:25, 25:22, 15:12)

MKS: Gancarz, Olczyk, Bernaciak, Wójcik, Słowikowska, Woźniak, Druciak, Szczurek, N. Gezella, Gabryańczyk

W turnieju półfinałowym, który rozegrany zostanie od 22 do 24 marca w Świdnicy rywalkami naszej drużyny będą zawodniczki: MKS-u V LO MOS Rzeszów, STS-u Sandecja Nowy Sącz, a także MKS-u Dąbrowa Górnicza. Awans do najlepszej ósemki Mistrzostw Polski uzyskają dwie najlepsze ekipy.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka