MKS Świdnica – PTPS Piła 3:2 (22:25, 25:12, 17:25, 25:22, 15:12)
MKS: Gancarz, Olczyk, Bernaciak, Wójcik, Słowikowska, Woźniak, Druciak, Szczurek, N. Gezella, Gabryańczyk
W turnieju półfinałowym, który rozegrany zostanie od 22 do 24 marca w Świdnicy rywalkami naszej drużyny będą zawodniczki: MKS-u V LO MOS Rzeszów, STS-u Sandecja Nowy Sącz, a także MKS-u Dąbrowa Górnicza. Awans do najlepszej ósemki Mistrzostw Polski uzyskają dwie najlepsze ekipy.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.