Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 995
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Droga w remoncie

Piątek, 17 czerwca 2016, 16:18
Autor: red
Żarów: Droga w remoncie
Fot. UM Żarów
Zniszczony odcinek drogi przy skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej i Kazimierza Wielkiego w Żarowie doczekał się remontu.

Pełna dziur i nierówności droga zyska nową nawierzchnię bitumiczną. Prace najprawdopodobniej potrwają do końca czerwca.
- Rzeczywiście droga przy wjeździe na ulicę Kazimierza Wielkiego była w złym stanie technicznym i wymagała pilnej przebudowy. W ramach remontu wykonana zostanie nowa podbudowa, a następnie położona nawierzchnia bitumiczna na powierzchni 140 metrów kwadratowych.

Wraz z remontem położone zostaną również nowe krawężniki - mówi Wojciech Lesiak z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

To nie jedyne prace inwestycyjne, które trwają w tej chwili na żarowskim Osiedlu Piastów. Przy Alei Korczaka powoli kończą się również prace związane z przebudową parkingu.
- Równolegle prowadzimy także prace związane z utwardzeniem części miejsc parkingowych przeznaczonych do obsługi basenu. Koszt wykonania inwestycji zamknie się kwotą 65 tysięcy złotych. Zadanie w całości zostanie sfinansowane ze środków własnych budżetu gminy Żarów - dopowiada Wojciech Lesiak z Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Realizowane prace na Osiedlu Piastów w Żarowie pochłoną 88 tysięcy złotych. Wszystkie inwestycje zostaną sfinansowane ze środków budżetu gminy Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group