Świdnica: Drugi sparing, druga porażka

Sobota, 30 stycznia 2010, 21:03
Aktualizacja: 21:13
Autor: JaR
W drugim meczu sparingowym przed rundą wiosenną piłkarze Polonii/Sparty Świdnica ponieśli drugą porażkę. Przed tygodniem ulegli 1:2 Victorii Września, a w sobotę nie sprostali zespołowi Młodzieżowej Ekstraklasy Odry Wodzisław. Goście wygrali 4:1 (2:0).

Już po dwudziestu minutach gry Odra prowadziła 2:0. Oba gole padły po szybkich kontrach. Niestety, nie bez winy byli obrońcy Polonii/Sparty. W drugiej części mecz się wyrównał, a świdniczanie momentami grali naprawdę nieźle. W 76. minucie kontaktowego gola zdobył Arkadiusz Felich. Później do siatki trafiali znów tylko rywale.
W naszym zespole pojawił się kolejny testowany zawodnik - 21-letni Jacek Niewiadomski. Mierzący 193 centymetry obrońca grał ostatnio w Miedzi Legnica.
Polonia/Sparta: Wójcik - Niewiadomski, Błaszczyk (Borys), Marszałek, Bielski, Kardela, Furmankiewicz (Surnik), Filipczak, Goździejewski (Mokrzycki), Burda (Olszewski), Urban (Felich).