Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 569
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Drugie miejsce w 3 Rundzie Tarmac Masters 2018

Sobota, 7 lipca 2018, 19:46
Aktualizacja: Niedziela, 8 lipca 2018, 9:47
Autor: red
Kolejne starty i kolejne rajdowe sukcesy. Żarowska załoga w składzie Grzegorz Reda i Marcin Czyżewski ukończyli 1. Rally M3Racing – 3. Runda Tarmac Masters 2018 w Lubinie, zajmując drugie miejsce w klasie pierwszej, jednocześnie awansując w połowie sezonu na drugą lokatę w klasyfikacji rocznej.

- Najpierw udaliśmy się na zapoznanie z trasą, tutaj każdy odcinek przejeżdżany jest trzykrotnie i wszyscy sporządzają notatki opisujące każdy zakręt i odległości między nimi. Z tych notatetk później załoga korzysta już podczas jazdy na czas. W sobotni wieczór odbył się uroczysty start w Lubińskim Rynku. W niedzielę rozpoczęło się prawdziwe ściganie na dwóch odcinkach, które załogi pokonywały w 3 pętlach, co dawało ponad 33km jazdy na czas. W klasie pierwszej stawiło się 6 załóg rywalizujących o kolejne punkty w sezonie. Odcinki były bardzo szybkie i wymagające. Już na pierwszym odcinku z rywalizacji odpadło dwóch konkurentów (wypadek oraz awaria) i od tej pory żarowska załoga plasowała się na trzecim miejscu w klasie, poprawiając swoje czasy na każdej pętli, tym samym nie podejmując zbędnego ryzyka. Na ostatnim odcinku tuż przed metą nasza załoga przejechała obok załogi walczącej o zwycięstwo, którą wyeliminowała awaria. Tym samym Reda/ Czyżewski ukończyli rajd na 2 miejscu w klasie pierwszej i jednocześnie awansowali w połowie sezonu na 2 lokatę w klasyfikacji rocznej - opowiada Grzegorz Reda.

Żarowscy rajdowcy składają tradycyjnie serdeczne podziękowania dla STREFA OKAZJI, AUTO ZYWER, AUTO-SHOP oraz agencji reklamowej GEOSPACE. Kolejna 4 runda odbędzie się pod koniec sierpnia w Nowej Rudzie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group