Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Drzwi otwarte „jedynki”

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 7 marca 2013, 12:36
Aktualizacja: 12:37
Autor: red.
Fot. użyczone
We wtorek 5 marca w SP 1 w Świdnicy odbyły się „Drzwi otwarte szkoły”. Dzieci wraz z opiekunami zaproszono na godz. 16.30. Podczas imprezy przyszłoroczni pierwszoklasiści obdarowani zostali balonikami, chorągiewkami z logo „Jedynki” i cukierkami, wysłuchali przemówienia wicedyrektor Marzeny Sochackiej, która przedstawiła ofertę szkoły.

Następnie obejrzeli program artystyczny przygotowany przez starszych kolegów – uczniów klas III. Było przedstawienie i pokaz taneczny pod kierunkiem Justyny Staręgi. Gościnnie wystąpiła Orkiestra Szkolna Szkoły Muzycznej I st. W Świdnicy. Część oficjalną imprezy zwieńczyło wręczenie świdnickim przedszkolakom nagród i wyróżnień za udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Sp1 „Czas wolny z babcią i dziadkiem”.

Po części oficjalnej zaproszono gości do obejrzenia prezentacji multimedialnej o zajęciach dodatkowych oraz do zwiedzania szkoły. Nad całością imprezy czuwały nauczycielki klas III – Urszula Tympalska, Małgorzata Kasprzyk, Małgorzata Niedzielska oraz Ewa Dziedzic i Adam Miszkuro.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group