Czwartek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

kla: Duży tłok grupie II klasy B – podsumowanie 21. kolejki

Poniedziałek, 29 kwietnia 2013, 19:29
Aktualizacja: 19:31
Autor: MDvR
kla: Duży tłok grupie II klasy B – podsumowanie 21. kolejki
Fot. archiwum
Walka o awans do klasy A trwa w najlepsze. W tabeli grupy II klasy B prowadzi LKS Gola Świdnica, ale piąty Orzeł Piława Dolna traci zaledwie cztery punkty. Między nimi są jeszcze Klubokawiarnia Roztocznik, Płomień Makowice i Victoria Tuszyn.

21. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Spółdzielca Marcinowice - LKS Wiśniowa 1:1
Wierzbianka Wierzbna - Granit Rogoźnica 3:0 (wo)
Orzeł Witoszów - WKS Goczałków 1:1
Herbapol Stanowice - Błękitni Słotwina 1:1
LKS Piotrowice Świdnickie - Unia Jaroszów 2:7
Zryw Łażany - Tęcza Bolesławice 1:2
Błyskawica Kalno - Płomień Dobromierz 5:1
Grom Panków - Wodospad Zastruże 3:1

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------19 – 50 – 64:27
2. Wierzbianka Wierzbna-19 – 45 – 53:27
3. Unia Jaroszów-----------19 – 44 – 69:21
4. WKS Goczałków---------19 – 37 – 56:26
5. Herbapol Stanowice-----19 – 36 – 47:30
6. Błękitni Słotwina---------19 – 30 – 37:30
7. Spółdzielca Marcinowice-19 – 28 – 44:34
8. LKS Wiśniowa-------------19 – 26 – 48:40
9. Błyskawica Kalno--------19 – 24 – 46:47
10. Płomień Dobromierz-----19 – 23 – 42:42
11. Orzeł Witoszów---------19 – 21 – 30:36
12. Zryw Łażany------------19 – 21 – 32:36
13. Wodospad Zastruże----19 – 16 – 26:68
14. LKS Piotrowice Św.------19 – 13 – 27:63
15. Grom Panków------------19 – 13 – 16:61
16. Granit Rogoźnica---------19 – 7 – 34:83

21. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Ślężanka Tąpadła - Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)
Sparta Oleszna - LKS II Bystrzyca Górna 1:1
Orzeł Piława Dolna - Kłos Lutomia 11:2
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Klubokawiarnia Roztocznik 0:7
Gryf Burkatów - Victoria Tuszyn 1:1
Piast Jaźwina - LKS Gilów 4:0
Dąb Mościsko - LKS Gola Świdnicka 0:9
Płomień Makowice - LKS Dobrocin 3:2

1. LKS Gola Świdnicka---------19 – 49 – 76:5
2. Klubokawiarnia Roztocznik-19 – 48 – 79:28
3. Płomień Makowice-----------19 – 48 – 79:36
4. Victoria Tuszyn---------------19 – 47 – 64:15
5. Orzeł Piława Dolna----------19 – 45 – 86:29
6. LKS II Bystrzyca Górna-----19 – 31 – 45:39
7. Sparta Oleszna---------------19 – 27 – 54:44
8. Piast Jaźwina-----------------19 – 23 – 37:57
9. Orzeł Przerzeczyn Zdrój----19 – 20 – 34:64
10. Ślężanka Tąpadła------------19 – 19 – 38:75
11. Gryf Burkatów--------------19 – 17 – 37:57
12. Dąb Mościsko----------------19 – 16 – 39:65
13. LKS Dobrocin-----------------19 – 13 – 28:63
14. LKS Gilów---------------------19 – 11 – 26:54
15. Kłos Lutomia-------------------19 – 5 – 16:81
16. Sparta Ostroszowice--------17 – 23 – 28:48

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group