Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1006
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dwa medale

Czwartek, 29 kwietnia 2021, 10:00
Autor: red
Żarów: Dwa medale
Fot. UM Żarów
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Muaythai dobiegły końca. Imprezę do udanych mogą zaliczyć zawodnicy Kickboxing Fighter Żarów.

Świdnica była stolicą mistrzostw województwa. Zawody z powodu pandemii koronawirusa musiały być przełożone z marca na końcówkę kwietnia. Niestety obecne obostrzenia nie pozwoliły na włączenie do rywalizacji kategorii seniorów.

To bardzo trudny i nerwowy czas dla trenerów i zawodników. - Aktualnie dość długo utrzymujące się obostrzenia uniemożliwiają nam trenowanie na zamkniętych obiektach sportowych. Do tego dochodzący fakt małej organizacji zawodów nie pozwala nam w pełni realizować naszych założeń – informuje trener Kickboxing Fighter Żarów Norbert Rossa. Trudna sytuacja nie przeszkadza zawodnikom żarowskiego klubu w osiąganiu dużych sukcesów. Wśród juniorów do 67 kg, tytuł wicemistrza województwa zdobył Patryk Rzepecki. Wśród kadetów walczących do 60 kg, brązowy medal dla Krystiana Rossy. - Muaythai to zdecydowanie bardziej kontaktowa dyscyplina niż kickboxing. Debiut w tej dyscyplinie sportowej naszych zawodników uważam za bardzo udany. Nasz start wsparła Kancelaria Adwokacka Ernest Ziemianowicz, za co serdecznie dziękuję – dopowiada Norbert Rossa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group