Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 901
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Dwa medale dla Jaworzyny Śląskiej

Niedziela, 13 marca 2016, 13:47
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Dwa medale dla Jaworzyny Śląskiej
Fot. red
Złoty medal Pauliny Pastuszek i srebrny Sary Tonder w Mistrzostwach Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym.

Tradycyjnie w pierwszy marcowy weekend w Cieplicach rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska i VII Puchar Piastów Śląskich w Kolarstwie Przełajowym.

Trasa wyścigu wiodła wokół stadionu w Cieplicach z krętymi slalomami i stromymi podbiegami. W kategorii juniorek młodszych złoty medal wywalczyła Paulina Pastuszek, a srebrny Sara Tonder, Kamila Pastuszek zajęła siódme miejsce. W kategorii juniorów młodszych Jakub Bieliński był dziewiąty, Jakub Żuraw szesnasty, Marcin Zarębski dwudziesty, Igor Beker dwudziesty pierwszy. W kategorii młodziczek Marta Kołodziejska była ósma. W najmłodszej kategorii żak Judyta Tonder była czwarta, a Hubert Budny dwunasty.

Następnego dnia w niedzielę rozegrano XIV Memoriał Jana Kozłowskiego. Swoje pozycje obroniły Paulina Pastuszek pierwsze miejsce i Sara Tonder drugie miejsce i również takie same w klasyfikacji generalnej Piastów Śląskich po dwóch wyścigach. Znacznie lepiej pojechali juniorzy młodsi Jakub Bieliński był czwarty, Jakub Żuraw szósty, Igor Beker dziewiąty, Marcin Zarębski dziesiąty. Dzięki lepszej postawie w drugim wyścigu Jakub Bieliński zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej juniorów młodszych. W kategorii młodziczek Marta Kołodziejska była siódma, a w kategorii żak Judyta Tonder czwarta , Hubert Budny dziewiąty. W klasyfikacji klubowej Piastów Śląskich po dwóch wyścigach MKS „Karolina” zdobyła puchar za trzecie miejsce.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group