Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 577
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dwanaście bramek Orła

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 16 września 2013, 23:20
Aktualizacja: 23:22
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Outsider grupy I klasy B Wodospad Zastruże nie miał nic do powiedzenia w konfrontacji z Orłem Witoszów przegrywając 0:12. Bardzo wysoko wygrał również lider LKS Wiśniowa pokonując 10:0 Płomień Dobromierz.

6. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Grom Panków - LKS Marcinowice 1:4
Zieloni Mokrzeszów - LKS Piotrowice Świdnickie 5:3
Płomień Dobromierz - LKS Wiśniowa 0:10
Zjednoczeni Gościsław - Błyskawica Kalno 2:3
Wodospad Zastruże - Orzeł Witoszów 0:12
Kłos Lutomia - Wierzbianka Wierzbna 0:3
Zryw Łażany - Błękitni Słotwina 0:1
Herbapol Stanowice - Sokół Kostrza 3:0

Tabela
1. LKS Wiśniowa------------6 - 16 - 28-5
2. Wierzbianka Wierzbna--6 - 16 - 29-7
3. Orzeł Witoszów----------6 - 13 - 25-10
4. LKS Marcinowice---------6 - 12 - 11-12
5. Zryw Łażany-------------6 - 12 - 15-6
6. Zieloni Mokrzeszów------6 - 10 - 17-16
7. Błękitni Słotwina---------6 - 10 - 12-8
8. LKS Piotrowice Św.------6 - 10 - 19-17
9. Herbapol Stanowice-----5 - 9 - 22-8
10. Błyskawica Kalno-------6 - 7 - 17-16
11. Grom Panków-----------6 - 6 - 8-18
12. Zjednoczeni Rościsław-6 - 4 - 12-22
13. Sokół Kostrza-----------6 - 3 - 13-17
14. Płomień Dobromierz----6 - 3 - 7-30
15. Kłos Lutomia-------------5 - 3 - 6-13
16. Wodospad Zastruże----6 - 3 - 7-43

5. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Błękitni Książnica - Dąb Mościsko 1:2
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - LKS Gilów 2:4
Płomień Sokolniki - Gryf Burkatów 3:1
Orzeł Piława Dolna - Victoria Tuszyn 3:4
Klubokawiarnia Roztocznik - LKS Dobrocin 0:2
Ślężanka Tąpadła - Sparta Oleszna 1:2
Piast Jaźwina - LKS II Bystrzyca Górna 2:4

Tabela
1. Sparta Oleszna-----------5 - 13 - 13-6
2. Ślężanka Tąpadła--------5 - 12 - 14-6
3. LKS Dobrocin--------------5 - 12 - 18-11
4. Victoria Tuszyn------------5 - 11 - 19-8
5. Dąb Mościsko-------------5 - 10 - 12-10
6. Orzeł Piława Dolna-------5 - 7 - 12-11
7. LKS Gilów------------------5 - 7 - 9-14
8. Roztocznik-----------------5 - 6 - 13-19
9. LKS II Bystrzyca G.-------5 - 6 - 14-12
10. Gryf Burkatów-----------5 - 5 - 10-12
11. Błękitni Książnica--------5 - 4 - 6-7
12. Piast Jaźwina------------5 - 3 - 9-17
13. Płomień Sokolniki--------5 - 3 - 9-18
14. Orzeł Przerzeczyn Z.----5 - 1 - 11-18

2. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Podgórze Wałbrzych - Włókniarz II Głuszyca 1:0
Iskra Witków Śląski - Joker Jaczków 1:2
Victoria II Świebodzice - Husaria Grzędy 4:1
Płomyk Borówno - Zagłębie Wałbrzych 2:1
Unia Bogaczowice - Grodno Zagórze Śląskie 6:2

Tabela
1. Unia Bogaczowice---------2 - 6 - 7-2
2. Joker Jaczków-------------2 - 6 - 6-1
3. Podgórze Wałbrzych------2 - 6 - 2-0
4. Zagłębie Wałbrzych-------2 - 3 - 3-2
5. Płomyk Borówno-----------2 - 3 - 2-2
6. Iskra Witków Śląski--------2 - 3 - 6-2
7. Victoria II Świebodzice----2 - 3 - 4-3
8. Grodno Zagórze Śląskie---2 - 0 - 2-7
9. Włókniarz II Głuszyca-----2 - 0 - 0-5
10. Husaria Grzędy-----------2 - 0 - 1-9

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group