Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dwie nowe ulice w Żarowie

Piątek, 8 sierpnia 2014, 18:53
Aktualizacja: 18:54
Autor: red.
Żarów: Dwie nowe ulice w Żarowie
Fot. UM Żarów
Żarowscy radni na czwartkowej sesji jednogłośnie przyjęli projekt uchwaływ sprawie nadania nazw ulicom w mieście. Tym samym Żarów zyskał dwie nowe ulice o wdzięcznych nazwach Różana i Fiołkowa.

– Ulica Fiołkowa to niejako przedłużenie obecnej ulicy Ks. Cembrowskiego, natomiast ulica Różana znajduje się na obszarze między ulicą Słowiańską a Stumetrówką w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Fiołkowej. O takie właśnie nazewnictwo wnioskowali sami właściciele działek, które umiejscowione są przy wspomnianych ulicach – tłumaczył burmistrz Leszek Michalak.

Podczas sesji pozytywnie rozpatrzono również projekt uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie gminy Żarów na 2014 rok. – Wprowadzenie zmian jest konieczne, choćby dlatego, że udało nam się pozyskać kolejne dotacje na dodatkowe drogi wiejskie, na zagospodarowanie terenu przy ulicy Dworcowej, czy fundusze od lokalnych sposnorów na zorganizowanie Wakacji Uśmiechu – objaśniał burmistrz Leszek Michalak. Również ten projekt uchwały został przyjęty jednogłośnie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group