Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: „Dwójka” w finale wojewódzkim konkursu „Cyberbezpieczni”

Wtorek, 12 grudnia 2017, 13:30
Autor: red
Strzegom: „Dwójka” w finale wojewódzkim konkursu „Cyberbezpieczni”
Fot. UM Strzegom
W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Strzegomiu odbył się szkolny etap konkursu „Cyberbezpieczni”, zorganizowany przez Warszawski Instytut Bankowości oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, którego partnerem był Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

Celem konkursu było podnoszenie świadomości młodych ludzi o technologii informacyjnej i cyberbezpieczeństwie, a tym samym zapewnienie im większej ochrony w wirtualnej rzeczywistości. W tym etapie konkursu wzięło ogółem udział 1500 uczniów z całego województwa dolnośląskiego, w tym z naszej szkoły 43 uczniów z klas 6 i 7.

Do finału zakwalifikowało się 65 osób, wśród których znalazły się 3 osoby z naszej szkoły: Kinga Stopyra z klasy 7b, Rafał Włodarczyk i Miłosz Soprych z klasy 7a. Finał konkursu odbył się 7 grudnia br. we Wrocławiu, w Auli Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, podczas którego miał miejsce również wykład z zakresu Cyberbezpieczeństwa. II miejsce w finale zajął uczeń naszej szkoły – Rafał Włodarczyk (wielokrotny laureat różnorodnych konkursów).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group