Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dziadkowie świętowali w przedszkolu

Środa, 21 stycznia 2015, 8:23
Aktualizacja: 11:48
Autor: red.
Żarów: Dziadkowie świętowali w przedszkolu
Fot. UM Żarów
Pozwalają bawić się godzinami i jeść słodycze. Nie każą, nie egzekwują, bo nie po to są. Dziadkowie są od rozpieszczania. – Dzieci dodają nam energii, sprawiają, że wciąż czujemy się młodo. Nie pracujemy, nie spieszymy się, a to wiąże się z tym, że mamy więcej cierpliwości.

Możemy ze spokojem zająć się dziećmi, wysłuchać ich, pobawić się z nimi i nawet pozwolić na rozrzucenie zabawek po mieszkaniu - przyznaje dziadek Kazimierz. A same wnuczęta? Cóż, wystarczy, że po prostu są. Wynagradzają im wszystkie troski, smutki i problemy. O tym, jak bardzo kochają swoich dziadków mówią bardzo często. Życzenia składają im nie tylko od święta. Wyjątkowe życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka wszystkim dziadkom złożyły przedszkolaki z żarowskiego Bajkowego Przedszkola. Były występy artystyczne, jasełka w wykonaniu trzylatków i wspólna zabawa z babcią i dziadkiem.

Energiczne 50 czy 60-latki towarzyszące wnukom w życiu przedszkolno-szkolnym to najczęściej wysportowane i modnie ubrane panie z elegancko ułożoną fryzurą, perełkami na szyi i planem zajęć w ręce. Są punktualne, doskonale zorganizowane, zawsze mają w domu ugotowany dwudaniowy obiad z deserem, choć od wypadu na pizzę z wnuczką czy wnukiem też nie stronią. Czują się doskonale, mają wiele energii i czasu.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group