Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 655
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzięki zgłoszeniu na KMZB zatrzymano mężczyznę przy którym ujawniono środki odurzające

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Wtorek, 15 maja 2018, 7:19
Autor: red
Fot. KPP Świdnica
Dzięki zgłoszeniu za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa policjanci zatrzymali młodego mężczyznę przy krórym ujawniono środki odurzające. Według zgłoszenia dochodziło w tym miejscu do niedozwolonego spożywania alkoholu. Podczas weryfikacji zgłoszeń z KMZB został zatrzymany 21–latek, który posiadał przy sobie amfetaminę.

Informacja o tym, że na jednym z podwórek w Jaworzynie Śląskiej gromadzą się różne osoby, pijąc alkohol i zakłócając porządek, pojawiła się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa już kilkukrotnie. Za każdym razem informacja ta była weryfikowana przez policjantów i tak tez było tym razem, dziś w nocy policjanci weryfikując zgłoszenie kolejny raz sprawdzali to miejsce. Podczas kontroli zauważyli młodego mężczyznę którego zachowanie wzbudziło ich podejrzenia. Podczas legitymowania mężczyzna był nerwowy i niespokojny. Przyczyna takiego zachowania wyjaśniła się bardzo szybko.

W trakcie kontroli osobistej policjanci ujawnili u 21-latka woreczek strunowy z zawartością białego proszku, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty w tej sprawie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group