Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 991
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Dzięki zgłoszeniu na KMZB zatrzymano mężczyznę przy którym ujawniono środki odurzające

Wtorek, 15 maja 2018, 7:19
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Dzięki zgłoszeniu na KMZB zatrzymano mężczyznę przy którym ujawniono środki odurzające
Fot. KPP Świdnica
Dzięki zgłoszeniu za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa policjanci zatrzymali młodego mężczyznę przy krórym ujawniono środki odurzające. Według zgłoszenia dochodziło w tym miejscu do niedozwolonego spożywania alkoholu. Podczas weryfikacji zgłoszeń z KMZB został zatrzymany 21–latek, który posiadał przy sobie amfetaminę.

Informacja o tym, że na jednym z podwórek w Jaworzynie Śląskiej gromadzą się różne osoby, pijąc alkohol i zakłócając porządek, pojawiła się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa już kilkukrotnie. Za każdym razem informacja ta była weryfikowana przez policjantów i tak tez było tym razem, dziś w nocy policjanci weryfikując zgłoszenie kolejny raz sprawdzali to miejsce. Podczas kontroli zauważyli młodego mężczyznę którego zachowanie wzbudziło ich podejrzenia. Podczas legitymowania mężczyzna był nerwowy i niespokojny. Przyczyna takiego zachowania wyjaśniła się bardzo szybko.

W trakcie kontroli osobistej policjanci ujawnili u 21-latka woreczek strunowy z zawartością białego proszku, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to amfetamina.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty w tej sprawie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group