Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Strzegomiu

Sobota, 10 lutego 2018, 13:15
Aktualizacja: 17:17
Autor: red
Strzegom: Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
Jak tradycja nakazuje w styczniu każdego roku obchodzimy w naszym przedszkolu Święto Babci i Dziadka.

Na tą wyjątkową uroczystość bardzo licznie przybyli dziadkowie naszych przedszkolaków. Pani dyrektor Krystyna Szałecka powitała zebranych gości ciepłymi słowami składając serdeczne życzenia. Dzieci swoim kochanym Babciom i Dziadkom podziękowały za ich miłość, cierpliwość i opiekę. Każda grupa wiekowa przygotowała program artystyczny-wiersze, piosenki , tańce, grę na instrumentach. Wnuczęta złożyły życzenia oraz wręczyły piękne laurki.

Ten dzień był niezwykle wyjątkowy nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, pełen wzruszeń, uśmiechów, radości. W podziękowaniu za wspaniałe występy dziadkowie obdarowali swoje wnuki słodyczami, soczkami i pysznym ciastem.

W ramach realizacji projektu „Miasto pokoleń” zaprosiliśmy Seniorów z Dziennego Domu Pobytu Senior- Wigor w Strzegomiu. Nasi Szanowni goście mogli podziwiać umiejętności przedszkolaków prezentujących program artystyczny. Cieszymy się, że nie tylko członkowie rodzin uczestniczyli w uroczystości, ale również mieszkańcy naszego miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group