Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Dzień babci i dziadka w Roztoce

Piątek, 24 stycznia 2014, 10:51
Aktualizacja: 12:14
Autor: red.
Roztoka: Dzień babci i dziadka w Roztoce
Fot. UG Dobromierz
W minioną środę i czwartek do Punktu Przedszkolnego I i II w Roztoce przybyli wyjątkowi goście – babcie i dziadkowie. Na miejscu czekały na nich uśmiechnięte wnuczęta, które na tę okazję przygotowały specjalne występy artystyczne, prezenty oraz słodki poczęstunek.

W Punkcie Przedszkolnym I część artystyczna przeplatała się z licznymi konkursami dla babć i dziadków. Babcie musiały wykazać się umiejętnościom wbijania gwoździ czy też szybkim nadmuchaniem balonu aż do momentu jego pęknięcia. W nagrodę otrzymywały symboliczne dyplomy "dla babci która potrafi dobić wszystko" i "dla wystrzałowej babci". Dziadkowie musieli wykazać się umiejętnościom ubijania piany z białek oraz zwijaniem wełny na czas. Konkurencje okazały się prawdziwym wyzwaniem ale dziadkowie poradzili sobie i w nagrodę otrzymali również kolorowe dyplomy. Największą niespodzianką okazał się taniec przedszkolaków do piosenki "Smerfny Rap" oraz prezenty dla babci i dziadka. Babcie otrzymały korale zrobione z masy solnej a dziadkowie breloczki do kluczy.

Podobny przebieg miała uroczystość w Punkcie Przedszkolnym II. Przedszkolaki swój występ rozpoczęły od białego walczyka a następnie wraz z babciami i dziadkami bawiły się przy piosence "Babciu droga babciu". Wnuczęta nagradzane były gromkimi brawami a z twarzy babć i dziadków można było wyczytać radość i dumę. Każdy przedszkolak wręczył babci kolorowe kwiaty wykonane z papieru a dziadkowie otrzymali piękne laurki. Miłym prezentem dla wspaniałych gości okazał się pyszny tort. Mamy nadzieję, że zorganizowane w ten sposób uroczystości były miłym podarunkiem i wyrazem miłości dla wszystkich przybyłych babć i dziadków.

Wychowawczynie pragną również podziękować rodzicom za upieczenie wspaniałych ciast oraz pomoc podczas uroczystości.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group