Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dzień Kobiet na sportowo

Wtorek, 9 marca 2021, 9:59
Aktualizacja: 10:00
Autor: red
Żarów: Dzień Kobiet na sportowo
Fot. UM Żarów
W zdrowym ciele, zdrowy duch! Kto, jak to, ale kobiety o tym doskonale wiedzą. Burmistrz Leszek Michalak oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie z okazji Dnia Kobiet zaprosili w tym roku Panie do wiosennych aktywności.

Można było spalić kalorie podczas aerobiku na basenie, zostać mistrzem żarowskiego Bulodromu, wybrać się na spacer Nordic Walking, a do tańca wszystkie Panie porwała Marzena Maziak i jej niezawodny team. Na prelekcję oraz spacer historyczny po Żarowie zaprosił Bogdan Mucha z Żarowskiej Izby Historycznej. Na wszystkie Panie czekały medale przygotowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz słodkości od burmistrza Leszka Michalaka i zastępcy burmistrza Przemysława Sikory.

Do wspólnej zabawy wszystkie Żarowianki zaprosiła Marzena Maziak. Energetyczna zumba zachęciła do tańca zarówno młodsze, jak i starsze Panie. To była prawdziwa dawka ruchu i endorfin. - Zumba na Dzień Kobiet to bardzo dobry pomysł. Cieszymy się, że po tym długim okresie związanym z pandemią koronawirusa, możemy spotkać się tutaj w Żarowie, tańczyć i wspólnie się bawić – mówiła Marzena Maziak instruktorka zumby.

Aktywnie i wesoło było również na żarowskim basenie, gdzie instruktor aerobiku Pani Joanna pokazała Paniom, jak efektywnie spalać kalorie w wodzie. Wodne party to była fantastyczna zabawa przy muzyce. Aqua aerobic zintegrowała całą grupę i spowodowała, że czas upłynął w atmosferze relaksu.

Mistrzem żarowskiego Bulodromu zostały Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Poza aktywnością na świeżym powietrzu, zawodom towarzyszyła dobra zabawa. Nagrodzone drużyny otrzymały puchary, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe medale. - Nie puchary i medale są dziś najważniejsze, tylko wspaniała zabawa i to w tak dobrym towarzystwie – mówiła Krystyna Markiewicz prezes UTW w Żarowie.

Poobiedni spacer Nordic Walking również zgromadził wielu chętnych uczestników. Paniom towarzyszyli także Panowie, a na starcie każda kobieta otrzymała upominek od organizatorów wydarzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group