Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 933
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dzień Kobiet na Szpilkach

Piątek, 21 lutego 2014, 7:34
Aktualizacja: 14:56
Autor: red.
Świdnica: Dzień Kobiet na Szpilkach
Fot. użyczone
W pierwszy czwartek marca, czyli 06.03 czeka nas kolejna edycja Kina na Szpilkach. Tym razem organizatorzy: kino Cinema 3D w Świdnicy, Galeria Świdnicka i Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy świętować będą wraz z uczestnikami Dzień Kobiet. W związku z tym wszystkie Panie czeka moc atrakcji, oczywiście moc nagród od wiernych sponsorów, konkursy, a także poczęstunek od Delagio – Świdnickiej restauracji we Włoskim stylu i tradycyjna lampka szampana.

Ale to nie koniec: tym razem wyjątkowo to widzowie będą mogli wybrać tytuł seansu prezentowany na Kinie na Szpilkach.
Na fanpagu kina f/cinema 3D od piątku 21.02 do niedzieli 23.02 trwać będzie głosowanie na jeden z trzech proponowanych tytułów:
• Facet (nie) potrzebny od zaraz
• Zimowa opowieść
• I na życzenie Pań - Magik Micke
Oddać głos można poprzez polubienie konkretnego tytułu. Ten który uzyska najwięcej tzw. ”lajków” wygrywa. Rzadko kiedy kino może pozwolić sobie na takie rozwiązanie, ale organizatorzy zgodnie podkreślają, że przy tak wyjątkowej okazji jakim jest Dzień Kobiet jest to ukłon, a zarazem podziękowanie dla wszystkich uczestniczek minionych i następnych edycji.

Ale to nadal nie koniec atrakcji i spełniania próśb, również na życzenie Pań podczas części artystycznej czas umilą Panią chippendalesi z Army of Lovers. Panowie z Łódzkiej grupy tanecznej zaprezentują Panią swoje układy choreograficzne i nie tylko…

Tradycyjnie wieczór Panie mogą kontynuować na After Party w Piwnicy Ratuszowej, Pubie Higlander i Dealgio, gdzie okazanie biletu z marcowego Kina na szpilkach skutkować będzie niższym rachunkiem.

Kino prowadzić będzie sprzedaż biletów na to wydarzenie, bez możliwości rezerwacji miejsc od 25 lutego, cena biletu 20zł.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie Panie. Dzień Kobiet na Szpilkach 06.03.2014 godz. 17.30.

Link do głosowania: https://www.facebook.com/KinoCinema3D

(Cinema 3D)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group