Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Dzień Kobiet u diabetyków

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

8 marca w siedzibie Miejskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

W uroczystości udział wzięli członkowie stowarzyszenia, a także zaproszeni goście: burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga oraz sekretarz miasta Sabina Cebula.

Uroczystość rozpoczęła się serdecznymi życzeniami, złożonymi wszystkim obecnym Paniom przez prezes stowarzyszenia Krystynę Michalską, a także przez burmistrza miasta Świebodzice oraz sekretarz miasta. Po wręczeniu kwiatów i upominków, nastał czas na miłe rozmowy przy kawie i słodkim poczęstunku.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka