W uroczystości udział wzięli członkowie stowarzyszenia, a także zaproszeni goście: burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga oraz sekretarz miasta Sabina Cebula.
Uroczystość rozpoczęła się serdecznymi życzeniami, złożonymi wszystkim obecnym Paniom przez prezes stowarzyszenia Krystynę Michalską, a także przez burmistrza miasta Świebodzice oraz sekretarz miasta. Po wręczeniu kwiatów i upominków, nastał czas na miłe rozmowy przy kawie i słodkim poczęstunku.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.