Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 945
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Dzień Kobiet u diabetyków

Czwartek, 9 marca 2023, 7:04
Aktualizacja: 10:05
Autor: red
Świebodzice: Dzień Kobiet u diabetyków
Fot. UM Świebodzice
Koło Diabetyków w Świebodzicach to organizacja z wieloletnią tradycją, zrzeszająca osoby chore na cukrzycę oraz rodziny tych osób.

Jego Szefową od dwudziestu czterech lat jest Pani Krystyna Michalska, która zawsze dba o podopiecznych Koła, ich zdrowie, szuka wsparcia dla cukrzyków. Śmiało można powiedzieć, że w organizacji tej panuje wręcz domowa atmosfera. I tak właśnie było także dzisiaj w Dniu Kobiet, z tej okazji spotkały się Panie i Panowie, którzy świętowali, także zbliżający się Dzień Mężczyzny. W związku z obowiązkami służbowymi diabetyków nie mógł odwiedzić Burmistrz Miasta Paweł Ozga, w Jego imieniu najserdeczniejsze życzenia przekazał Radny Rady Miejskiej Jan Klepiec, który życzył wszystkim Paniom i Panom przede wszystkim zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń i planów. Radny przekazał na ręce Przewodniczącej Krystyny Michalskiej kosz wypełniony jabłkami z dedykowanymi życzeniami od Burmistrza.

Tradycyjnie także Krystyna Michalska przekazała podopiecznym życzenia oraz upominki, m.in. w postaci badań lekarskich. Mieliśmy także okazję podziwiać piękne prace manualne, przygotowane przez diabetyków, nawiązujące do klimatu Świąt Wielkiej Nocy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group