Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Dzień otwarty dla osób niepełnosprawnych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Sobota, 6 kwietnia 2013, 8:30
Autor: red.
Świdnica: Dzień otwarty dla osób niepełnosprawnych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie
Fot. archiwum
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy zaprasza wszystkie osoby niepełnosprawne do skorzystania z możliwości wizyty w siedzibie Centrum w sobotę 13 kwietnia.

W tym dniu osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informacje nt. projektu systemowego „Droga do Aktywności”, w ramach którego, poprzez kompleksowe wsparcie doskonalenia się, można podnieść swoje kwalifikacje, wzmocnić wiarę we własne siły i poczuć się pewniej w relacjach z innymi ludźmi.

Będzie można również zdobyć wiedzę nt. dofinansowań ze środków PFRON realizowanych w ramach ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych z dnia 27 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2011 r. Nr 127, poz. 721 z późn. zm.) oraz uzyskać informację nt. pilotażowego programu „Aktywny Samorząd”, umożliwiającego osobom niepełnosprawnym wyeliminowanie lub zmniejszenie barier ograniczających ich uczestnictwo
w życiu społecznym, zawodowym i w dostępie do edukacji poprzez m. in. skorzystanie z dofinansowania szkolenia czy uzyskanie pomocy w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego.

Dyżur pracowników Centrum odbywać się będzie w tym dniu w pok. nr 9 Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej 15 od godz. 10.00 do godz. 14.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group