Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 924
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: „Dzień otwarty Hip Hop” z Izą Popek

Poniedziałek, 3 grudnia 2012, 19:45
Aktualizacja: 19:46
Autor: red.
Świdnica: „Dzień otwarty Hip Hop” z Izą Popek
Fot. użyczone
Studio Artystyczne “Katharsis” zaprasza dzieci i młodzież na “Dzień Otwarty – HIP HOP”, który poprowadzi znakomita tancerka – Iza Popek.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła 10 lat temu w rybnickim teatrze, gdzie tańczyła Jazz, a następnie taniec współczesny w Teatrze Tańca NAVRAS, wraz z teatrami brała udział w licznych festiwalach i spektaklach w całej Polsce. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. u takich instruktorów i choreografów jak Sebastian Gębura, Sylwia Hefczyńska –Lewandowska, Patricia Noworol, Sebastian Zajkowski oraz na Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu. Kilka lat temu zaczęła interesować się stylami tańca ulicznego i kulturą hip hop. We Wrocławiu zaczęła tańczyć hip hop, gdzie następnie dołączyła do grupy NOiCO?! której założycielami są członkowie ekipy Co jest?! crew. Oprócz hip hopu, który jest na chwile obecną jej główną domeną obok tańca współczesnego, nie są jej obce inne techniki street dance takie jak: lockin, house, bboying.

Doświadczenie w stylach street dance zdobywała na licznych warsztatach w całej Polsce jak i za granicą m.in.: w Paryżu na warsztatach organizowanych przez Just Debout School, na międzynarodowym obozie Street Dance Kamp Europe u takich instruktorów jak: Niako, Joseph Go, Marion, Kapela, Mr. Wiggels, Niki Tsappos, Martha Nabwire, Brian Green, Shannon, Rabah…

Iza ciągle rozwija swój talent poprzez różne projekty, warsztaty taneczne w Polsce, jak również poza granicami naszego kraju (ostatni z nich to :International Project "Didaskalia" with people from Ukraine, Poland and German). Jest ona dyplomowanym instruktorem tańca hip hop. Bierze udział licznych contestach i jam’ach w całej Polsce. Peace, Love, Unity & Having Fun. Ostatnio instruktor szkoły tańca "ISKRA" (Świdnica, Kamienna Góra, Żary)

OPEN DAY - 5.12.2012, godz. 18.30

Mega dawka tańca i wspaniała zabawa!

Zapisy na maila:
studio@sak-art.com.pl

Należy podać wiek i telefon kontaktowy, a w temacie HIP HOP.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group