Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 908
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Dzień Otwarty w świebodzickim liceum

Sobota, 5 maja 2018, 7:14
Aktualizacja: 11:16
Autor: red
Świebodzice: Dzień Otwarty w świebodzickim liceum
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Dzień Otwarty w świebodzickim liceum to już coroczna tradycja naszej szkoły. W piękny wiosenny poranek szkoła gościła w murach LO licznie przybyłych gimnazjalistów ze Świebodzic wraz z opiekunami.

W tym roku uroczystość odbyła się w konwencji projekcji filmowej i gry terenowej. Przebrani za duchy i bohaterów filmowych licealiści oprowadzali naszych gości po szkole.

Uczniowie gimnazjów mogli wziąć udział w doświadczeniach chemicznych, biologicznych i fizycznych, obejrzeć żywą lekcję historii w wykonaniu Bractwa Joannitów ze Strzegomia, porozmawiać z postaciami historycznymi- np. Napoleonem, Anastazją Mikołajewną, królową Elżbietą- w języku angielskim, francuskim, rosyjskim i niemieckim. Ponadto uczniowie wykazali się talentem matematycznym, biorąc udział w międzyszkolnym konkursie matematycznym. Po licznych atrakcjach można było, jedząc popcorn, odpocząć w szkolnym klubie uczniowskim FREE DOM.

Bardzo dziękujemy opiekunom i dyrekcji świebodzickich gimnazjów za umożliwienie swoim uczniom odwiedzenia naszego liceum w tym dniu. A tegorocznych absolwentów gimnazjów zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach. Do zobaczenia we wrześniu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group