Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 669
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Dzień Otwarty w ZS

Poniedziałek, 24 kwietnia 2023, 15:33
Autor: red
Świebodzice: Dzień Otwarty w ZS
Fot. UM Świebodzice
Dzień Otwarty zorganizowany 21 kwietnia (piątek) w Zespole Szkół w Świebodzicach cieszył się dużym zainteresowaniem ósmoklasistów, którzy przybyli do miejskiej szkoły ponadpodstawowej, aby zapoznać się z jej ofertą edukacyjną.

Spotkanie z ósmoklasistami otworzył Burmistrz Miasta Paweł Ozga, który serdecznie powitał młodzież, życząc podjęcia najlepszego wyboru. Burmistrz skierował słowa uznania do Dyrektor Zespołu Szkół Magdaleny Pawiłojć za bardzo dobre zarządzanie szkołą, a także do wszystkich pracowników placówki, m.in. za przyjazną atmosferę i dbałość o każdego ucznia. Następnie wręczył na ręce Dyrektor dla uczniów słodkie Michałki z lokalnej firmy ZPC Śnieżka S.A. W Drzwiach Otwartych uczestniczył także Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański oraz nauczyciele. Spotkanie z młodzieżą poprowadziła Dyrektor Zespołu Szkół Magdalena Pawiłojć, która podziękowała za doskonałą frekwencję, a następnie zachęcała uczniów do wyboru właśnie tej szkoły, omawiając kolejno kierunki kształcenia. Jak podkreślała Dyrektor Szkoły, placówka bardzo dba o ucznia, gwarantuje mu praktyki zawodowe u najlepszych lokalnych przedsiębiorców, a także w ZGK Świebodzice Spółka z o.o. Oferta kształcenia jest bardzo ciekawa.

Link do prezentacji kierunków kształcenia w Zespole Szkół w Świebodzicach (aplikacja została stworzona przez ucznia klasy II Technikum na profilu technik informatyk Wiktora Sieradzkiego).
https://tome.app/zespol-szkol-w-swiebodzicach/nasza-szkola-miejsce-gdzie-marzenia-sie-spelniaja-clgepz2nw0g6t9e4012q2xzlb

Po przywitaniu przez Dyrektor w rolę przewodników po szkolnych murach wcielili się uczniowie klas I, II i III. Udzielili oni odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i przy wsparciu grona pedagogicznego zaprezentowali szkołę przyszłym kandydatom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
100%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group