Sobota, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 627
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dzień Otwarty w ZUS dla Osób Niepełnosprawnych

Poniedziałek, 13 maja 2013, 10:39
Aktualizacja: 10:40
Autor: red.
Region: Dzień Otwarty w ZUS dla Osób Niepełnosprawnych
Fot. użyczone
29 maja w godz. 9:00 – 14:00 zapraszamy do Oddziału ZUS w Wałbrzychu oraz do podległych Inspektoratów na Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych. Na zainteresowanych będą czekać eksperci Zakładu i goście z zaprzyjaźnionych instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

Akcja będzie okazją do rozpowszechnienia informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi, rehabilitacją zawodową i społeczną, aktywizacją zawodową czy prewencją rentową.

W Wałbrzychu zainteresowani będą mogli zasięgnąć porady w siedzibie Oddziału przy ul. Kasztanowej 1. Informacji w tym dniu, poza specjalistami Zakładu, udzielać będą również przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Dolnośląskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych. Zaprezentujemy też Platformę Usług Elektronicznych - portal internetowy ZUS, który jest dogodną formą kontaktu z Zakładem dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Eksperci z zakresu prewencji rentowej i rehabilitacji leczniczej będą w tym dniu dyżurować także w Inspektoratach w Jeleniej Górze, Kamiennej Górze, Dzierżoniowie, Kłodzku, Lubaniu i Świdnicy.

Przedstawiciele ZUS służyć będą fachowymi poradami także poza siedzibą Oddziału. Dyżur ekspercki odbędzie się w Domu Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju, w Przerzeczynie-Zdroju, a także w Uzdrowisku Cieplice w Jeleniej Górze.

(ZUS)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group