Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 645
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Dzień Pracownika Socjalnego w gminie Marcinowice

Czwartek, 23 listopada 2017, 13:22
Autor: red
Marcinowice: Dzień Pracownika Socjalnego w gminie Marcinowice
Fot. UG Marcinowice
Dzień 21 listopada ustanowiono Dniem Pracownika Socjalnego. Jest to święto wszystkich pracowników służb społecznych, którzy podjęli się pracy na rzecz drugiego człowieka.

Z tej okazji wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski zaprosił kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Marcinowicach panią Annę Lipkę wraz z pracownicami ośrodka na uroczyste spotkanie, które odbyło się w restauracji „Zacisze” w Kraskowie. Na ręce pani kierownik wójt złożył serdeczne życzenia i podziękowania, a każdej Pani wręczył różę i pamiątkowy album Gmina Marcinowice na Dawnych Pocztówkach.

- Praca pracownika socjalnego jest trudna, odpowiedzialna i bardzo potrzebna, choć na co dzień niedoceniana. Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować za trud codziennej pracy i wyrazić słowa uznania. Dziękuję za wrażliwość, życzliwość i zdolność zrozumienia drugiego człowieka. Bez Waszego zaangażowania nie udałoby się na co dzień pomagać najbardziej potrzebującym. Życzę zadowolenia, ludzkiej życzliwości oraz tego, aby nigdy nie brakło Wam energii, wytrwałości i serdeczności, jaką obdarzacie innych. W życiu osobistym życzę pomyślności, radości i przede wszystkim zdrowia.– mówił wójt gminy Władysław Gołębiowski.

W spotkaniu udział wzięli również sekretarz gminy pani Alicja Synowska oraz radna pani Iwona Wiśniewska, Wiceprzewodnicząca i Wiceprzewodniczący Rady Gminy Marcinowice: pani Teresa Michalak oraz pan Robert Sawicki, którzy w imieniu rady dołączyli się do życzeń i podziękowań.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group