Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1388
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Olszany: Dzień Seniora w Olszanach

Sobota, 22 października 2022, 15:57
Autor: red
Olszany: Dzień Seniora w Olszanach
Fot. UM Strzegom
Po dwuletniej przerwie wymuszonej przez pandemię koronawirusa w świetlicy wiejskiej w Olszanach świętowano "Dzień Seniora".

Były życzenia od włodarzy gminy - burmistrza Zbigniewa Suchyty, zastępcy burmistrza - Tomasza Marczaka, przewodniczącego Rady Miejskiej - Piotra Szmidta i sołtysa Olszan - Stanisławy Górskiej oraz toasty, rozmowy i tańce.

Zespół "Olszaniacy" swoim śpiewem i muzyką zachęcał do tańca jak za dawnych lat. Dużą atrakcję stanowiły zabawy i konkursy zorganizowane przez zastępcę dyrektora SCK - Elżbietę Pienio. Popis panów w tańcu łabędzi, wybór króla i królowej balu spodobały się seniorom najbardziej. To dla ducha, a dla ciała przygotowano smaczne domowe potrawy, przekąski, pajdy ze smalcem i ogórkiem, ciasta i owoce. Było w czym wybierać.

Seniorzy spędzili bardzo miły wieczór w swoim towarzystwie, na który - jak sami mówili - czekali z utęsknieniem. Obiecali, że za rok przyjdą znowu - jak tylko pozwoli zdrowie.

Organizatorzy: sołtys wsi Stanisława Górska i Koło Gospodyń Wiejskich serdecznie dziękują Strzegomskiemu Centrum Kultury, zespołowi "Olszaniacy" i wszystkim darczyńcom za pomoc w organizacji święta najstarszych mieszkańców Olszan.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group