Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1018
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Dzień Sołtysa w gminie Marcinowice

Wtorek, 14 marca 2017, 13:39
Autor: red
Marcinowice: Dzień Sołtysa w gminie Marcinowice
Fot. UG Marcinowice
W piątek 10 marca 2017 r. sołtysi gminy Marcinowice obchodzili swoje święto.

Dzień Sołtysa przypada 11 marca. W tym roku sołtysi z gminy Marcinowice spotkali się na uroczystej naradzie sołtysów w sali narad Urzędu. Miłą niespodzianką był występ młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Strzelcach. Dla sołtysów zaśpiewali Hanna Zakrawacz, Zuzanna Kuc i Jakub Nóżka , których artystycznym opiekunem jest nauczyciel ze Szkoły w Strzelcach Pan Jerzy Zuber.

Wójt Gminy Marcinowice podziękował sołtysom za pracę na rzecz sołectw oraz gminy.

- Szanowni sołtysi, Panie i Panowie. To, że spotykamy się co roku jest wyrazem ogromnego szacunku dla Was i dla Waszej pracy. Jest to trudna i odpowiedzialna praca. Bardzo Wam dziękuję za pracę na rzecz społeczności lokalnych, na rzecz Waszych małych ojczyzn, pięknych miejscowości. Dziękuję również za zaangażowanie w sprawy gminy. Zabieracie głos z troską o całą społeczność. Budujemy jedność i myślę, że dalej będziemy to robić, żeby było coraz piękniej i żebyśmy byli dumni z każdych przedsięwzięć. Moje drzwi są dla Was zawsze otwarte. Życzę Wam uznania w oczach mieszkańców, a na co dzień Wam i Waszym rodzinom wszystkiego co najlepsze, zdrowia i pomyślności - mówił wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski.

Podziękowania i życzenia złożyła również przewodnicząca Rady Gminy Bożena Lema.
- W imieniu Rady Gminy chciałabym podziękować Sołtysom i Radom Sołeckim za dobrą współpracę. Jesteście na posterunku, jako pierwsi, to Wy wiecie co w waszych miejscowościach co trzeba zrobić, naprawić, jakie są potrzeby. Dbacie też o mieszkańców poprzez organizację licznych spotkań dla dzieci, młodzieży i seniorów. Życzę Wam dużo zdrowia i powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym.

Każdy sołtys otrzymał różę oraz pamiątkowy parasol z herbem gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group