Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1316
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dzień Sportu w Żarowie

Czwartek, 6 października 2022, 9:58
Autor: red
Żarów: Dzień Sportu w Żarowie
Fot. UM Żarów
Nie końcowe wyniki sportowych zmagań były najważniejsze, tylko dobra wspólna zabawa. Podczas obchodów Dnia Sportu w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie uczniowie rywalizowali pomiędzy sobą w wielu konkurencjach sportowych, w których mieli możliwość sprawdzenia swoich możliwości.

Wydarzenie połączone zostało z uroczystościami odsłonięcia okolicznościowej płyty z odciśniętą dłonią Pawła Fajdka, jego autografem oraz wygrawerowanymi datami mistrzostw, w których wziął udział i zdobył miejsca na podium. Płytę odsłonili burmistrz Leszek Michalak, była trener Pawła Fajdka Jolanta Kumor oraz Łukasz Ziarnowski z Colorobbia Polska z Żarowa. Dziękujemy raz jeszcze firmie Colorobbia Polska z Żarowa za wykonanie tak pięknych i ozdobnych płytek. Podczas uroczystości zabrakło naszego Mistrza Pawła Fajdka, który nieobecny był z powodu choroby, ale podczas krótkiej rozmowy telefonicznej obiecał, że jak tylko wyzdrowieje, odwiedzi dzieci w naszych szkołach podstawowych.

- Dzień Sportu to wyjątkowy dzień w roku, kiedy chcemy zwrócić uwagę na wszystkich, którzy kochają sport. Razem pokazujemy jak ważna jest aktywność w naszym życiu. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w dzisiejszym wydarzeniu. Choć nie ma z nami Pawła Fajdka, wiem, że uwielbia dzieci i jak tylko wydobrzeje, przyjedzie na spotkanie z uczniami. Jestem pod wrażeniem talentów uczniów i życzę każdemu z osobna, aby osiągnęli wiele sukcesów - mówiła była trenerka Pawła Fajdka Jolanta Kumor.

Dzień Sportu zachęcił wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Każdy mógł spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych, promować sport i aktywny tryb życia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group