Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Dzień Talentów w żarowskim gimnazjum

Poniedziałek, 28 marca 2016, 12:04
Autor: opr.red.
Żarów: Dzień Talentów w żarowskim gimnazjum
Fot. www.um.zarow.pl
"Miej życzliwość w swej naturze, bo życzliwi żyją dłużej", "Wiwat sport i wiwat ruch, w zdrowym ciele zdrowy duch!", "Żeby ciągle zdrowym być, trzeba wciąż aktywnie żyć!". To tylko niektóre z bardziej chwytliwych haseł, które na transparentach w poniedziałek, 21 marca prezentowali uczniowie żarowskiego gimnazjum.

Zdrowie i sport były tegorocznymi motywami przewodnimi pokazów, które każdego roku gimnazjaliści przygotowują z okazji pierwszego dnia wiosny. W taki niecodzienny sposób uczniowie spędzają również Dzień Wagarowicza. - Młodzież bawi się dziś na zdrowo i sportowo. Naszym przewodnim hasłem jest zdanie "Wiosną talenty rosną". Od kilku lat w naszym gimnazjum, pierwszego dnia wiosny odbywa się dzień talentów i co roku goszczą u nas prawdziwe talenty. Wiosna, wiosna wszędzie, również w murach naszego żarowskiego gimnazjum - mówił Przemysław Drąg nauczyciel z żarowskiego gimnazjum.

Zamiast wagarów i topienia Marzanny uczniowie gimnazjum z Żarowa prezentują swoje talenty. A jest ich wśród żarowskiej młodzieży całkiem sporo. To dobry pomysł na świętowanie pierwszego dnia wiosny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group