Niedziela, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 815
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kalno: Dzień wiejskich kobiet

Środa, 26 października 2022, 15:44
Autor: red
Kalno: Dzień wiejskich kobiet
Fot. UM Żarów
Są przedsiębiorcze, aktywne i chętnie działają społecznie. Mimo wielu obowiązków w gospodarstwie, znajdują czas, aby brać udział w różnych wydarzeniach i reprezentować gminę Żarów podczas wielu imprez.

Na ich cześć w sobotę, 22 października w Kalnie zorganizowano Dzień Kobiet Wiejskich, na który zaproszone zostały gospodynie z całej gminy Żarów. O organizację tego wyjątkowego święta zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Kalna oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie. Na wszystkie Panie czekał okolicznościowy tort oraz pyszne przekąski. Nie zabrakło także życzeń i podziękowań od burmistrza Leszka Michalaka i zastępcy burmistrza Przemysława Sikory.

- Współczesne gospodynie wiejskie nie zajmują się już tylko uprawą ziemi czy gospodarstwem domowym. Są prawdziwymi liderkami w swoich miejscowościach, wokół których skupia się całe życie społeczne. Drogie Panie życzymy Wam samych sukcesów w codziennym życiu. Dużo zdrowia, wytrwałości, miłości i radości każdego dnia – życzyli burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Podczas spotkania w Kalnie Panie mogły nie tylko porozmawiać przy wspólnym stole, wymienić się doświadczeniami, ale także po prostu spędzić sobotnie popołudnie w miłym i przyjacielskim gronie. Gospodynie mogły również wysłuchać wykładów przygotowanych przez specjalistki w zakresie zdrowia z Fundacji Erakobiet.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group