• Wtorek, 15 października 2019
  • Godz. 15:42
  • Imieniny: Jadwigi, Teresy, Florentyny
  • Czytających: 645
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dziesiąta wygrana z rzędu LKS–u Wiśniowa

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 21 października 2013, 21:50
Aktualizacja: 21:53
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Bardzo efektowną serią dziesięciu kolejnych zwycięstwa ligowych z rzędu mogą poszczycić się piłkarze LKS–u Wiśniowa, którzy w minioną niedzielę pokonali 2:0 Herbapol Stanowice.

11. kolejka świdnickiej klasy B – grupa I
LKS Marcinowice - Wierzbianka Wierzbna 1:2
Orzeł Witoszów - Błękitni Słotwina 0:2
Błyskawica Kalno - Sokół Kostrza 3:3
LKS Wiśniowa - Herbapol Stanowice 2:0
LKS Piotrowice Świdnickie - Zryw Łażany 4:1
Grom Panków - Kłos Lutomia 3:2
Zieloni Mokrzeszów - Wodospad Zastruże 7:0
Płomień Dobromierz - Zjednoczeni Gościsław 0:2

Tabela
1. LKS Wiśniowa---------11 - 31 - 52-10
2. Wierzbianka-----------11 - 27 - 42-13
3. LKS Piotrowice Ś.-----11 - 23 - 44-27
4. LKS Marcinowice------11 - 19 - 22-22
5. Herbapol Stanowice--11 - 19 - 47-20
6. Orzeł Witoszów-------11 - 19 - 29-21
7. Zieloni Mokrzeszów---11 - 19 - 34-28
8. Błękitni Słotwina------11 - 18 - 24-20
9. Grom Panków----------11 - 18 - 17-26
10. Błyskawica Kalno----11 - 14 - 33-34
11. Zryw Łażany---------11 - 12 - 18-21
12. Zjed. Gościsław------11 - 10 - 26-36
13. Kłos Lutomia----------11 - 10 - 20-31
14. Sokół Kostrza---------11 - 7 - 24-29
15. Płomień Dobromierz--11 - 6 - 15-44
16. Wodospad Zastruże--11 - 3 - 12-77

10. kolejka świdnickiej klasy B – grupa II
LKS Dobrocin - Błękitni Książnica 4:2
Victoria Tuszyn - Sparta Oleszna 7:3
Gryf Burkatów - LKS II Bystrzyca Górna 2:1
LKS Gilów - Piast Jaźwina 8:2
Dąb Mościsko - Ślężanka Tąpadła 0:0
Płomień Sokolniki - Orzeł Piława Dolna 1:3

Tabela
1. Victoria Tuszyn--------10 - 26 - 50-14
2. LKS Dobrocin-----------10 - 23 - 36-20
3. Orzeł Piława Dolna----10 - 20 - 29-18
4. Sparta Oleszna--------10 - 18 - 22-19
5. Ślężanka Tąpadła------10 - 17 - 26-16
6. Dąb Mościsko-----------10 - 15 - 18-18
7. Gryf Burkatów----------10 - 15 - 23-20
8. Płomień Sokolniki-------10 - 12 - 21-26
9. Klubok. Roztocznik------9 - 12 - 24-33
10. LKS II Bystrzyca G.---10 - 11 - 21-22
11. LKS Gilów---------------10 - 10 - 23-35
12. Błękitni Książnica------10 - 9 - 10-13
13. Piast Jaźwina----------10 - 4 - 13-45
14. Orzeł Przerzeczyn Z.--9 - 2 - 14-31

7. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Husaria Grzędy - Podgórze Wałbrzych 0:5
Joker Jaczków - Zagłębie Wałbrzych 5:2
Włókniarz II Głuszyca - Unia Bogaczowice 1:6
Iskra Witków Śląski - Grodno Zagórze Śląskie 5:5
Victoria II Świebodzice - Płomyk Borówno 0:0

Tabela
1. Joker Jaczków-------------7 - 18 - 23-9
2. Unia Bogaczowice---------7 - 18 - 28-8
3. Płomyk Borówno----------7 - 16 - 21-6
4. Podgórze Wałbrzych-----7 - 15 - 14-5
5. Iskra Witków Śląski-------7 - 13 - 29-14
6. Zagłębie Wałbrzych-------7 - 9 - 10-16
7. Grodno Zagórze Śląskie---7 - 7 - 21-22
8. Victoria II Świebodzice----7 - 7 - 10-19
9. Włókniarz II Głuszyca-----7 - 0 - 5-29
10. Husaria Grzędy-----------7 - 0 - 5-38

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~puo puo 24-10-2013 10:40
w wisniowej tylko wisniowa

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group