Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 973
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Dziewiętnastu wspaniałych

Środa, 27 lipca 2016, 11:31
Autor: red
Strzegom: Dziewiętnastu wspaniałych
Fot. UM Strzegom
Burmistrz Strzegomia wręczył stypendia za wybitne osiągnięcia, które zostały przyznane za okres od sierpnia do grudnia tego roku.

Joanna Klasa, Michał Bodnar, Błażej Kołodziej, Jagoda Kotlicka, Katarzyna Szkarłat, Paulina Grondowska, Piotr Basiński, Łukasz Stankiewicz, Radosław Cielemęcki, Karol Kostuch, Patrycja Duszak, Kornelia Dyduch, Paweł Wroński, Mieczysław Łopatka, Krystian Krzywda, Agata Miklaszewska, Paulina Góra, Przemysław Sypko oraz Kacper Rutka - to stypendyści burmistrza za wybitne osiągnięcia, które zostały przyznane za okres od sierpnia do grudnia tego roku.

Przypomnijmy, że stypendia przyznawane są szczególnie uzdolnionym uczniom i studentom do 25. roku życia, którzy posiadają udokumentowane osiągnięcia w konkursach i olimpiadach ogólnopolskich, wojewódzkich oraz powiatowych dotyczące laureatów, jak i finalistów, a także inne wybitne sukcesy wykraczające ponad przeciętne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury, sportu, muzyki, plastyki, literatury itp. Ich celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów i promocja najzdolniejszych uczniów i studentów. Stypendia są przyznawane dwa razy do roku. Szczegółowych informacji udziela Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego w Strzegomiu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group