Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 661
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Kraj: Dziś 9 listopada – Światowy Dzień Gry Wstępnej ... Można go świętować w łóżku !

Środa, 9 listopada 2011, 10:41
Aktualizacja: 10:54
Autor: JB
Słowa znanej piosenki Kasi Sobczyk: "Nie bądź taki szybki Bill, wstrzymaj się przez kilka chwil. Przestań działać jednostajnie, porozmawiaj o Einsteinie! Nie bądź taki szybki Bill!". Idealny początek do "Światowego Dnia Gry Wstępnej". To, bez wątpienia, wielkie święto pań.

Gra wstępna – czyli świetny początek, który sam w sobie może być celem zabawy. Gra zmysłów, namiętności i mnóstwo rozkoszy…

Owoce morza, banany, melony czy brzoskwinie są nie tylko smaczne, ale także pobudzają nas seksualnie. Podobnie działa również lampka wina czy szampana. Świętować można w każdym miejscu - kuchni, pokoju, hotelu, biurze. Jednak obchody dzisiejszego święta zakończą się pewnie w sypialni.

Święta można wymyślać w nieskończoność: Dzień Pocałunku, Dzień Zakochanych, Dzień Singla, Dzień Dziecka -a każde z nich chciałoby się zatrzymać na stałe. Tak, by każdy dzień w naszym życiu był świętem. Tylko czy wtedy czulibyśmy, że to chwile wyjątkowe? Może właśnie dlatego, niech codzienność biegnie swoim torem, a my pobawmy się czasem w świętowanie. Szczególnie to niezobowiązujące, radosne i zbliżające nas do siebie.

Historia Światowego Dnia Gry Wstępnej nie do końca jest jasna. Święto pojawiło się dopiero kilka lat temu -nie wiadomo skąd. Nie wiadomo, gdzie i kto wpadł na jego pomysł. Nawet przymiotnik "światowy" jest zastanawiający, bo na świecie - jak i w Polsce -niewiele osób o nim słyszało. Mimo to często pojawia się w różnych kalendarzach.

A jak Wy drodzy czytelnicy spędzicie ten dzień ?

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group