Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

DZPN grozi Victorii

Wiadomości: Świebodzice
Wtorek, 10 sierpnia 2010, 20:50
Aktualizacja: 20:52
Autor: Mateusz Dzień vel Rakoczy
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Wciąż trwa batalia o ostatnie miejsce w szeregach IV ligi. Dolnośląski Związek Piłki Nożnej uważa, że nie ma o czym gadać, a miejsce należy się ekipie Ślęzy Wrocław. Inaczej myślą włodarze i kibice Victorii Świebodzice, którzy dziś wysłali skargę obywatelską do prezesa PZPN Grzegorza Laty.

– Po raz kolejny powtarzam, nie ma o czym rozmawiać. Klub Victorii Świebodzice ma nieuzasadnione pretensje, jeśli zgłosi tę sprawę do prokuratury, to po prostu będziemy musieli wycofać ją z rozgrywek. Miejsce w IV lidze należy się drużynie Ślęzy Wrocław, która nie składając kompletu dokumentów nie znalazła się w rozgrywkach III ligi dolnośląsko-lubuskiej, ale złożyła wszelką dokumentację potrzebną do gry na niższym szczeblu rozgrywkowym – tłumaczy Paweł Zalewski, dyrektor DZPN-u.

Decyzji o rzekomym wycofaniu z rozgrywek nie przestraszyli się włodarze Victorii Świebodzice. Jak informuje oficjalna strona klubu wysłano pismo przewodnie do DZPN-u oraz skargę obywatelską do prezesa PZPN-u Grzegorza Laty za bezprawne działania struktur Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej odmawiających klubowi ze Świebodzic prawa uczestnictwa w rozgrywkach IV Ligi w sezonie 2010/2011.

Świebodziczan cieszy fakt, iż w całej wojnie nie pozostali na „placu boju” sami. Klub Victorii Świebodzice poparł również burmistrz miasta Bogdan Kożuchowicz, wysyłając pismo do prezesa Laty. Do rozpoczęcia sezonu pozostały cztery dni, na boiskach której ligi zobaczymy piłkarzy Victorii? Wszystko rozstrzygnie się niebawem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 10-08-2010 21:49
Walcz Victorio Walcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ 11-08-2010 10:11
Prosba do redakcji niech wkoncu DZPN podeprze sie regulaminem dlaczego Sleza gra w IV lidze i skonczy ta farse ze im sie nalezy a nam nie!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group