Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Ekipa Remontowa zwycięzcą ŚWLPN

Niedziela, 22 czerwca 2014, 21:35
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 czerwca 2014, 11:31
Autor: MDvR
Świdnica: Ekipa Remontowa zwycięzcą ŚWLPN
Fot. MDvR
Kolejna edycja Świdnickiej Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Fundację Wspierania Sportu "Łączy nas Football" przeszła już do historii. Jak zawsze było sporo emocji, czystej, sportowej rywalizacji prowadzonej w duchu fair–play, a także nagród dla uczestników ligi – młodych i obiecujących piłkarzy ze Świdnicy i najbliższych okolic. Na starcie stanęło osiem zespołów, na mecie najlepsi okazali się zawodnicy Ekipy Remontowej.

- Kolejna edycja rozgrywek piłkarskich dla świdnickiej młodzieży za nami. Było sporo emocji i zaciętej rywalizacji, a kilka ze spotkań toczyło się na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że udało nam się po raz kolejny zapewnić zajęcie młodzieży. która spędziła ten czas w sposób aktywny. Liga dobiegła końca, ale myślimy już nad rozgrywkami dla najmłodszych adeptów piłki nożnej - wyznaje organizator imprezy Wiesław Żurek, prezes Fundacji Wspierania Sportu "Łączy nas Football".

Sobotnie finały toczyły się dwutorowo. Najpierw do rywalizacji przystąpiły cztery ekipy walczące w finale pocieszenia o lokaty 5-8. Tu najlepsi okazali się FC Przeładowani pozostawiając w pokonanym polu drużyny: FC Po Nalewce, Oczoasy i FC Halucyny. W wielkim finale zwyciężyła Ekipa Remontowa. Podium uzupełniła La Furia Roja oraz Kasprowicz, tuż za nim uplasowali się Łybacy Douszy. Nie brakło nagród dla wszystkich ośmiu startujących drużyn i wyróżnień indywidualnych, które trafiły do Damiana Palija (Ekipa Remontowa), Łukasza Kota (La Furia Roja), Oskara Łuszkiewicza (Kasprowicz) oraz Szymona Tuzińskiego (Łybacy Douszy).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group