Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1159
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: EkoWalentynki w Świebodzicach

Czwartek, 10 lutego 2022, 9:43
Aktualizacja: 9:43
Autor: red
Świebodzice: EkoWalentynki w Świebodzicach
Fot. organizatorzy
Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Świebodzic do udziału w ogólnopolskiej akcji EkoWalentynki, która po raz drugi odbędzie się w naszym mieście.

W poniedziałek, 14 lutego, przy wejściu do Ratusza od godz. 13:30 do 15:30 stanie specjalny logowany symbolami akcji pojemnik na zużyte baterie. Pojemniki będą ustawione również na obiektach OSiR Świebodzice Spółka z o.o.: Wodnym Centrum Rekreacji, hali sportowo-widowiskowej, kręgielni.

Na mieszkańców, którzy zdecydują się tego dnia oddać wyczerpane akumulatory, czekać będzie upominek w postaci torby bawełnianej i słodkości od naszego partnera firmy ZPC Śnieżka S.A.

Walentynki są doskonałą okazją na to, aby okazać miłość naszej planecie, zatroszczyć się o jej czystość i przyszłe pokolenia Mieszkańców naszego Miasta - mówi Burmistrz Miasta Paweł Ozga.

W tym roku koordynatorem EkoWalentynek w regionie zostało Stowarzyszenie Czysty Wałbrzych, a Świebodzice w ramach bardzo dobrej współpracy ze Stowarzyszeniem całym sercem przyłączyły się do akcji. W akcję zaangażowało się Miasto Świebodzice wraz z OSiR Świebodzice Spółka z o.o. i ZGK Świebodzice Spółka z o.o.

Wszystkich chętnych do udziału w akcji prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa w tym dystansu społecznego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group