Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1175
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Elitarna szkółka piłkarska w Świdnicy, współpracują z Bolton Wanderers!

Czwartek, 20 października 2011, 2:36
Aktualizacja: 16:16
Autor: MDvR
Świdnica: Elitarna szkółka piłkarska w Świdnicy, współpracują z Bolton Wanderers!
Szkółka Football Academy działa już także w Wałbrzychu
Fot. archiwum
W naszym mieście powstała elitarna szkółka piłkarska działająca pod marką Football Academy. Oferta Football Academy skierowana jest do dzieci w wieku 4–12 lat.

Główną siedzibą organizacji jest Opole. Poszczególne ośrodki działają jako jednostki franczyzowe (obecnie jest ich około 30 w całej Polsce, a ambicją pomysłodawców projektu jest ciągłe zwiększanie ich liczby). To co wyróżnia Football Academy na polskim rynku to to, że jest jedynym tak dużym, skoordynowanym i ujednoliconym systemem szkolenie młodych piłkarzy. Bazuje na najlepszych angielskich rozwiązaniach (m.in. współpraca z klubem Bolton Wanderers, w Polsce z Lechem Poznań) i zobowiązuje każdy swój ośrodek do ścisłego ich wdrażania i przestrzegania.

W Świdnicy trwają już zapisy. Pierwsze treningi planujemy na połowę listopada. Przy naborze nie przeprowadzamy selekcji, a dwa pierwsze treningi są darmowe (i niezobowiązujące do dalszego uczestnictwa), aby rodzice mogli przekonać się, czy takie zajęcia podobają się ich dzieciom, co dotyczy głównie tych najmłodszych. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu: do końca marca/kwietnia w hali (poniedziałki godz.17:00-18:30 hala Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Marcinkowskiego, środy godz.16:30-18:00 hala szkoły nr 315 przy ul. Pionierów 1), a później na obiektach otwartych – orliki itp. – tłumaczy Dobrosław Kowalski.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie: www.footballacademy.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group