Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 509
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Encyklopedia Świdnicy

Wiadomości: Świdnica
Niedziela, 4 sierpnia 2019, 11:25
Aktualizacja: 11:27
Autor: red
Fot. UM Świdnica
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziejami naszego miasta do zapisywania się na listę subskrypcyjną III części Encyklopedii Świdnicy.

Jest to niepowtarzalny projekt, który zakłada stworzenie kompleksowej publikacji o wybitnych świdniczanach, ważnych datach w historii miasta i wszystkim, co nierozłącznie wiąże się ze Świdnicą. W ramach I części encyklopedii miłośnicy wiedzy o naszym mieście mieli możliwość skompletowania dwunastu zestawów artykułów poświęconych historii Świdnicy, II część wydawnictwa obejmowała trzynaście etapów.

W sierpniu ukażą się pierwsze artykuły z kolejnej - III już części Encyklopedii Świdnicy. Osoby, które wpiszą się na listę subskrypcyjną, będą mogły nieodpłatnie, co kilka miesięcy odbierać kolejne karty encyklopedii w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pierwszy komplet III części publikacji – segregator, strony przekładkowe oraz trzy pierwsze artykuły dostępne będą już od najbliższego poniedziałku, 5 sierpnia.

Na listę subskrypcyjną Encyklopedii Świdnicy można zapisywać się wyłącznie osobiście w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 18, w Czytelni Naukowej i Czytelni Czasopism (I piętro, pokój 202), w godzinach pracy biblioteki. Konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz złożenie własnoręcznego podpisu. Jedna osoba może subskrybować jeden egzemplarz encyklopedii. W uzasadnionych przypadkach, istnieje możliwość subskrypcji większej liczby egzemplarzy – prośby z uzasadnieniem, złożone na piśmie w Miejskiej Bibliotece Publicznej, będą rozpatrywane przez zespół redakcyjny. Na listę subskrybentów zapisanych zostanie pierwszych 700 osób. Zapraszamy do kolekcjonowania kompendium o naszej małej ojczyźnie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group