Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Encyklopedia Świdnicy

Niedziela, 4 sierpnia 2019, 11:25
Aktualizacja: 11:27
Autor: red
Świdnica: Encyklopedia Świdnicy
Fot. UM Świdnica
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziejami naszego miasta do zapisywania się na listę subskrypcyjną III części Encyklopedii Świdnicy.

Jest to niepowtarzalny projekt, który zakłada stworzenie kompleksowej publikacji o wybitnych świdniczanach, ważnych datach w historii miasta i wszystkim, co nierozłącznie wiąże się ze Świdnicą. W ramach I części encyklopedii miłośnicy wiedzy o naszym mieście mieli możliwość skompletowania dwunastu zestawów artykułów poświęconych historii Świdnicy, II część wydawnictwa obejmowała trzynaście etapów.

W sierpniu ukażą się pierwsze artykuły z kolejnej - III już części Encyklopedii Świdnicy. Osoby, które wpiszą się na listę subskrypcyjną, będą mogły nieodpłatnie, co kilka miesięcy odbierać kolejne karty encyklopedii w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pierwszy komplet III części publikacji – segregator, strony przekładkowe oraz trzy pierwsze artykuły dostępne będą już od najbliższego poniedziałku, 5 sierpnia.

Na listę subskrypcyjną Encyklopedii Świdnicy można zapisywać się wyłącznie osobiście w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 18, w Czytelni Naukowej i Czytelni Czasopism (I piętro, pokój 202), w godzinach pracy biblioteki. Konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz złożenie własnoręcznego podpisu. Jedna osoba może subskrybować jeden egzemplarz encyklopedii. W uzasadnionych przypadkach, istnieje możliwość subskrypcji większej liczby egzemplarzy – prośby z uzasadnieniem, złożone na piśmie w Miejskiej Bibliotece Publicznej, będą rozpatrywane przez zespół redakcyjny. Na listę subskrybentów zapisanych zostanie pierwszych 700 osób. Zapraszamy do kolekcjonowania kompendium o naszej małej ojczyźnie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group