Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Energia ich rozpiera

Piątek, 20 października 2023, 7:26
Autor: red
Żarów: Energia ich rozpiera
Fot. UM Żarów
Uśmiechnięci, pełni energii i zapału. Tacy są seniorzy z gminy Żarów.

W piątek, 13 października seniorzy ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, wspólnie z zaproszonymi gośćmi, świętowali tegoroczny Dzień Seniora. Burmistrz Leszek Michalak złożył życzenia z okazji Dnia Seniora na ręce prezes związku Danuty Kwiatkowskiej.

- Seniorzy zrzeszeni w Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żarowie od lat aktywnie uczestniczą w życiu naszej gminy. Biorą udział w wielu inicjatywach kulturalnych, artystycznych i edukacyjnych, a swoją postawą pokazują, że nowoczesny senior może czerpać z życia pełnymi garściami. Na Wasze ręce, drodzy seniorzy, składam serdeczne podziękowania za aktywną postawę i życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia i radości – życzył seniorom burmistrz Leszek Michalak.

Spotkanie z okazji Dnia Seniora było okazją do integracji oraz dobrej wspólnej zabawy. Nie zabrakło także występu artystycznego w wykonaniu Danuty Kwiatkowskiej i Stanisława Wójciuka. Podczas uroczystości burmistrz Leszek Michalak oraz Danuta Kwiatkowska wręczyli listy gratulacyjne oraz upominki jubilatom. Otrzymali je: Józefa Paszko, Krystyna Bełczącka, Teresa Trościanko, Krystyna Bortnik.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group