Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 928
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Event sportowy w Wierzbnej

Środa, 30 sierpnia 2017, 16:23
Aktualizacja: 16:24
Autor: red
Wierzbna: Event sportowy w Wierzbnej
Fot. organizatorzy
Rada Sołecka Wierzbna i radna Zuzanna Urbanik zapraszają mieszkańców do udziału w evencie sportowym, który zaplanowany został na sobotę, 2 września na boisku sportowym w Wierzbnej.

W zabawie uczestniczyć mogą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.

Organizatorzy zapewniają atrakcje dla każdej grupy wiekowej. - W programie imprezy zaplanowaliśmy warsztaty na street workaucie poprowadzone przez TEAM trenera personalnego Tomka Dyducha z siłowni "Na sportowo" ze Świdnicy, tańce i hulanki z ZAROW TEAM zumba, które poprowadzi instruktor Marzena Maziak, konkurencje sportowe dla dzieci, mecz wiecznej rywalizacji "Żonaci na Kawalerów", swobodny zwis na drążku - konkurencja czasowa.

Dla każdego przewidziany został ciepły poczęstunek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu - mówi radna Zuzanna Urbanik.

Sportowy event zaplanowano na sobotę, 2 września o godz. 15.00 na boisku sportowym w Wierzbnej. Chętni mieszkańcy, którzy chcą zagrać w meczu piłki nożnej mogą zapisywać się w sklepach JOWITKA I ABC, aby podać swoje dane i stan cywilny. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group