Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bystrzyca Dolna: Fachowa pomoc

Niedziela, 13 października 2019, 13:49
Autor: red
Bystrzyca Dolna: Fachowa pomoc
Fot. Gmina Świdnica
Robienie zdjęć wydaje się banalnie proste, szczególnie w dobie aparatów cyfrowych. Wystarczy nacisnąć spust migawki i zdjęcia same się robią. Otóż nie. O tym jak zrobić zdjęcie, aby było pamiątką ze świąt, ze spotkania z przyjaciółmi, z popołudnia z wnukiem, czy z wyjazdu nad morze rozmawiano w ramach warsztatów fotograficznych w Klubie ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej. To jednak nie koniec fachowych porad. Seniorzy skorzystali także z bezpłatnych zajęć komputerowych.

W trakcie warsztatów fotograficznych Klubowicze nie tylko zgłębili wiedzę dotyczącą obsługi aparatu fotograficznego, podstaw technicznych wykonywania zdjęć, ale uczyli się jak zrobić dobre zdjęcia, jak wgrywać je z aparatu fotograficznego czy smartfona na komputer. Uczyli się swobody w robieniu poprawnych zdjęć w różnych sytuacjach, a przede wszystkim w zorganizowanej sesji fotograficznej pozowali sobie nawzajem jako modelki i modele. Ich twarze uwiecznione na fotografiach będą ozdobą pomieszczeń klubowych – podkreśla Dorota Waliszak, kierownik GOPS.

W ramach warsztatów komputerowych przekazana została wiedza i umiejętności z zakresu korzystania z obsługi komputera. Spotkania służyły także do stworzenia możliwości swobodnej rozmowy, zadawania pytań oraz asertywnego proszenia o dodatkowe informacje.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group