Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 939
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Fajdek z wizytą

Sobota, 11 września 2021, 10:21
Autor: red
Żarów: Fajdek z wizytą
Fot. UM Żarów
Firma Daicel Safety Systems Europe z Żarowskiej Podstrefy WSSE „INVEST–PARK” uhonorowała Naszego Mistrza Olimpijskiego Pawła Fajdka za brązowy medal, który zdobył na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w rzucie młotem.

Podczas wizyty w zakładzie prezes DSSE Atsushi Hatomoto przekazał na ręce sportowca japońską Darumę. To tradycyjna japońska lalka, której wyraz twarzy wyraża determinację i wolę pokonywania trudności, a czerwony kolor symbolizuje odwagę i powodzenie. Uważa się, że pomalowana tym kolorem daruma zapewni swemu posiadaczowi długie życie i przyniesie mu szczęście.

- Nasza firma kibicuje Pawłowi od początku Jego kariery, którą rozpoczynał tutaj w Żarowie. Wszyscy mocno trzymaliśmy kciuki podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Sport jest ważną częścią naszych działań, dlatego często bierzemy udział w imprezach i zawodach, również sportowych, które realizowane są na terenie gminy Żarów. Spotkanie z Pawłem Fajdkiem było okazją do wspólnych rozmów. Nasi pracownicy mieli mnóstwo pytań. Ale jak nie zapytać Mistrza – Jaki jest przepis na sukces? – mówiła Dominika Ciara z Daicel Safety Systems Europe z Żarowa.

Na wizytę w DSSE Paweł Fajdek zabrał ze sobą swój brązowy medal. Podczas spotkania każdy mógł zobaczyć go z bliska i zadać Naszemu Mistrzowi Olimpijskiemu pytania.

- Tylko Japończycy mogli udźwignąć ciężar organizacji takiego wydarzenia w czasie pandemii. To bardzo zdyscyplinowany naród, reżim sanitarny, przestrzeganie przepisów i zasad były na porządku dziennym. Poza tym to bardzo mili i sympatyczni ludzie i dzięki temu czułem się tam bardzo dobrze” – mówił podczas spotkania w DSSE Paweł Fajdek.

Paweł zasugerował również pracownikom DSSE, aby każdy dzień rozpoczynali od krótkiego treningu sportowego. Gwarantuje to energię w pracy. Jako że DSSE prowadzi program Agent0017 firma poprosiła Olimpijczyka o wyzwanie.

- Wykonujcie 10 przysiadów po przebudzeniu jako rozgrzewka przed pracą – zasugerował Mistrz. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Cała firma DSSE wykonała challenge w postaci przysiadów.

Podczas spotkania prezes DSSE Atsushi Hatomoto wręczył także podziękowania burmistrzowi Leszkowi Michalakowi, w związku z odznaczeniem Ambasadora Japonii.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group